Bezplatné Apple webináře iPure.cz

Při naší crowdfoundingové kampani na startovač.cz jsme slíbili bezplatné webináře pro naše fandy. Kampaň dopadla na jedničku s hvězdičkou, a tak jsme je během prosince a ledna udělali. Líbili se, účast byla skvělá, a tak jsme se rozhodli, v této aktivitě pokračovat.

Webináře děláme bezplatně pro všechny zájemce. Pokud se chcete účastnit, tak se přihlaste k odběru našeho newsletteru v hlavičce této stránky. V den semináře vždy odesíláme odkaz do Webexu. On-line se může účastnit až 25 lidí, pro všechny ostatní je k dispozici záznam bezplatně minimálně 2 týdny po skončení webináře. Celý archiv všech webinářů je k dispozici předplatitelům FULL v sekci video.

Připravované webináře

19.8. od 19:00 Apple Fotky a Pixelmator Pro společně (Honza Březina)

Záznamy starších webinářů:

Jak se webináře zúčastnit

Pokud máte zájem o účast ve webinářích, přihlaste se k odběru našeho newsletteru. V den konání webináře vždy odešleme všem přihlášeným odkaz pro vstup do webináře. Protože je kapacita webinářů omezená, budeme postupovat metodou, kdo se dřív přihlásí, na toho se dostane.

Ze všech webinářů budou pořízeny záznamy, které budou k dispozici bezplatně všem.

Komentářů:

  1. A jak vychází Ulysses ve srovnání s iA Writer nebo Byword? Pokud máte zkušenost. Ty používám já. Díky!

  2. Ahoj, záznamy z webinářů – Vše, co byste měli vědět o AppleID a Jak upravit a optimalizovat plochu na iOS zařízení nejdou spustit. Můžu poprosit o zpřístupnění? Moc díky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *