Darujte předplatné iPure.cz

Voucher iPure

Máte ve svém okolí či rodině Apple fandu, kterému chcete dát unikátní a přitom užitečný dárek, který mu opravdu udělá radost? Věnujte mu předplatné našeho prémiového elektronického magazínu. Stačí vyplnit formulář na této stránce, zaplatit a dostavene dárkový poukaz na zvolený typ předplatného.

Co můžete darovat?

Darovat můžete jednu ze tří ročních variant předplatného iPure.cz. V čem se liší?

iPure BASIC nabízí přístup k aktuálním číslům elektronického týdeníku iPure ve formátu PDF po dobu jednoho roku. Obdarovaný tak získá obrovské množství užitečných informací a zároveň luxusní dárek.

iPure STANDARD navíc přidává přístup ke starším číslům a webovému archivu všech článků vydaných nejen v průběhu čerpání předplatného, ale i před tím.

iPure FULL navíc přidává výuková videa a možnost obrátit se o pomoc na redakci prostřednictvím rubriky Otázky a odpovědi.

 

Jak objednat dárkový certifikát?

Nejprve vyplňte formulář níže, kterým závazně objednáte příslušný dárkový certifikát. Následně do 24 hodin obdržíte email s výzvou k platbě. Do dalších 24 hodin po obdržení platby vám doručíme opět na email dárkový certifikát ve formátu PDF, který si pak můžete sami vytisknout a předat obdarovanému. Celý proces trvá typicky 3 – 5 pracovních dní.

Objednávka


BASIC 1200 KčSTANDARD 2400 KčFULL 4800 Kč

 

Platnost dárkového certifikátu je 60 dní od vystavení. Certifikát není možné vrátit ani vyměnit.