Záznamy přednášek z konference iPure NEXT Ostrava 2018

Záznamy přednášek iPure NEXT Ostrava 2018

Na konci roku 2018 jsme uspořádali v Ostravě druhou konferenci iPure NEXT. Vystoupilo celkem 7 prezentátorů a z konference vzniklo přes 300 minut video záznamu. Všechny záznamy nyní nabízíme všem, kteří se do Ostravy nedostali nebo si chtějí přednášky oživit.

Pro předplatitele FULL zdarma

Pokud máte předplatné FULL, které obsahuje i video materiály, můžete se na všechny přednášky podívat zdarma v sekci Video. Pokud nemáte předplatné FULL, můžete si jej objednat zde.

 

Jednorázové stažení videa

Pokud nemáte předplatné FULL, můžete si jednotlivé záznamy nebo celý balík záznamů zakoupit na serveru Payloadz.com. Jedna samostatná přednáška stojí 9.90 EUR, balík všech 7 přednášek můžete mít za zvýhodněnou cenu 29.90 EUR.

Odstraňte vše nepotřebné (Jan Pražák)

Minimalismus je zjednodušení. Odstranění zbytečností. Zjednodušení pohledu. Proč je takový směr populární? Proč o něm slyšíme všude kolem nás? Co se vůbec pod tímto pojmem skrývá v praxi? Ukážeme si, jak jediné slovo může změnit vaše osobní nastavení, práci a vlastně i celý život.

 

Jak na funkční kancelář s Apple produkty (Honza Březina)

Líbí se vám Apple produkty, ale nejste si jistí, zda jsou dobrými pracovními nástroji? Váháte mezi kanceláří založenou na iPadu nebo na Macu? Nabízím vám 45 minut koncentrované praxe a zkušeností. Vysvětlíme si, který HW, služby a aplikace jsou vhodné pro různé scénáře a potřeby. Řekneme si, jak nasadit Apple do převážně Windows prostředí a hlavně, jak zvýšit svojí efektivitu při každodenní kancelářské práci.

 

iPad, iPhone, Apple Watch a MacBook. Jde to vůbec dohromady? (Filip Brož)

Každý z nás řeší, jak skloubit dohromady práci a osobní život. S tím souvisí i jablečná zařízení, která nám mohou buď výrazně pomoci a nebo také stejným způsobem i škodit. Zároveň se na nás ze všech stran hrnou produktivní aplikace všeho druhu, až je těžké se v té záplavě vyznat. Máte pocit, že používáte svá zařízení efektivně? Filip vám představí svůj pracovní/osobní den a aplikace, bez kterých se neobejde. Víte například o tom, že Filipovo nejosobnější zařízení jsou aktuálně Apple Watch hodinky?

 

iPhone: milionkrát ne (Jura Ibl)

Podívejte se na svůj telefon a aplikace očima designéra. Jak Apple vytvořil nejoblíbenější telefon na světě, jak vznikají aplikace, které používáte a jak poznáte ty dobré. Design není o hezkých věcech, design je jak to funguje.

 

Ochrana soukromí ve světě moderních technologií (Honza Kučeřík)

Digitální bezpečnost je téma, které nikoho moc nebaví. Tedy alespoň do té doby, než se nás samotných osobně nějak dotkne. Vysoká bezpečnost mobilních technologií už dávno není doménou jen firem, které se snaží chránit před napadnutím zvenčí. Dnešní doba přináší mnohem větší rizika a hrozby nám obyčejným lidem. Všichni si pečlivě střežíme své osobní doklady a někdy zapomínáme, že svým mobilním zařízením svěřujeme mnohdy daleko citlivější údaje než jsou informace z občanského průkazu. Jaké hrozby dnešní doba přínáší a jak se proti nim chránit?

 

Přechod z Windows na Mac a zpět (Vláďa Janeček)

Musíte současně s počítačem od Applu používat i počítač s Windows? Anebo s Linuxem? Dozvíte se, jak co nejlépe používat tak rozdílné platformy a jak být na obou srovnatelně produktivní.

 

Vývoj mobilních aplikací, fikce a realita (Roman Maštalíř)

Existují tři základní obchodní modely vývoje mobilních aplikací. Vývoj vlastní aplikace nebo hry a její následný prodej na App Store, vývoj aplikace pro někoho jiného za finanční odměnu a ten si posléze zajistí prodej sám a nakonec vývoj služby (SaaS), jejíž součástí nebo celek je mobilní aplikace.
Za posledních 7 let jsem si prošel všemi modely. Cílem přednášky je podělit se s vámi o zkušenosti, úspěchy i neúspěchy, co funguje a co ne a odhalit vám všechny taje a zákoutí související s vývojem mobilních aplikací.

Ukázka prvních 10 minut z přednášky Honzy Březiny

Komentářů:

  1. Dobrý Nový rok! Je prosím nějaké preview těch přednášek, třeba 2 minuty, aby si člověk udělal představu, co si kupuje?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *