O magazínu

iPure - Poster

Vítejte!

Proč vznikl iPure.cz?

„Cítil jsem, že v ČR vychází poměrně hodně blogů zaměřených na novinky kolem Apple produktů, ale chybí rozsáhlejší a hlubší analýzy, recenze a návody.  Proto jsem založil iPure– magazín, který nabídne placený prémiový obsah od špičkových českých autorů o Apple produktech a jejich praktickém použití.“ Takto představil Filip Brož, zakladatel projektu iPure na Startovači. Cílem je přinášet čtenářům nezávislé články, recenze, návody, komentáře a analýzy, a to bez reklam, bez nekonečných spekulací o příštím iPhonu, bulvárních titulků a nic neříkajících textů.

Hlavní vizí je sjednocení nejlepších českých odborníků pod jednou střechou. iPhone, iPad, Apple Watch či MacBook opravdu umí zjednodušit a zlepšit osobní produktivitu, podnikání, život nebo volný čas. Musíte je však používat s rozmyslem, a právě o tom chceme vydávat elektronický odborný týdeník.

 

Jak iPure.cz funguje?

Kvalitní obsah potřebuje nejen zkušené autory, ale i špičkovou formu, aby bylo příjemné jej konzumovat. Proto chceme vydávat jednou týdně elektronický magazín s 3 – 5 dlouhými návody, recenzemi či analýzami, souhrnem důležitých novinek ze světa Applu a rozhovorem. K tomu minimálně jednou měsíčně video návod a nebude chybět ani webový archiv. Umíme si samozřejmě představit řadu dalších možností, jak podpořit Apple komunitu v Čechách, ale i takto je to pro start slušná porce práce.

Našim cílem není konkurovat webům zaměřeným na každodenní publikování novinek. Chceme se zaměřit na opravdu kvalitní obsah, který vás něco praktického naučí, je nadčasový a posune vás dál. V iPure najdete delší texty, výuková videa, návody, postupy a recenze.

 

Jak si iPure předplatit?

iPure je placený magazín, který můžete získat tím, že zvolíte jedno z předplatných. Základní varianta je levnější než většina tištěných periodik a najdete v ní všechny publikované texty. Vyšší varianty předplatného přinášejí větší komfort, interakci s redakcí či videonávody.

Základní struktura předplatného je:

BASIC: Od 100 Kč měsíčně bude čtenářům k dispozici přístup k aktuálním číslům magazínu v daném měsíci ve formátu PDF a ePUB.

AUDIO: Za 100 Kč měsíčně získá čtenář navíc přístup ke kompletnímu archivu a aktuálním číslům magazínu v audio podobě.

ONE: Od 175 Kč měsíčně získá čtenář navíc přístup ke všem číslům magazínu v PFD, ePUB i audio verzi, webovému archivu, výukovým videím, audio verzi a archivu webinářů a Maštárny.

 

Pro koho je iPure určen?

Magazín chceme připravovat pro majitele iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, kteří se chtějí naučit tato zařízení používat naplno. Nechceme dělat časopis jen pro iťáky, ale věříme, že i geek si najde v iPure zajímavé čtení. Zároveň chceme jít do větší hloubky, než běžná média. Pokud vás Apple produkty baví a chcete se je naučit lépe využít, pak bude iPure.cz právě pro vás.