Výsledky ankety, aneb kam směřuje iPure magazín

Anketa iPure

Na začátku září jsme vás poprosili o vyplnění ankety o tom, kam by podle vás měl dál směřovat iPure magazínu. Ceníme si každého podnětu a komentáře, které jsme od vás obdrželi. Zajímá vás, jak to celé dopadlo a na co nového se můžete těšit?

Ankety se zúčastnilo 57 % našich předplatitelů. Zbytek respondentů buď předplatné mělo v minulosti či o nás ještě neslyšeli. Velmi zajímavé také pro nás bylo to, jakým způsobem iPure magazín konzumujete. Z ankety jasně vyplynulo, že 77 % lidí používá ke čtení tablet, což nás opravdu potěšilo! Následuje mobilní telefon a mobilní počítač. Svět IT se za posledních 10 let změnil k nepoznání.

Anketa iPure

ePUB verze magazínu se osvědčila

Výsledky potvrdili naše očekávání, takže budeme kromě PDF trvale vydávat i dvě ePUB verze – graficky bohatou, interaktivní verzi s animacemi primárně určenou pro tablety a zjednodušenou, jednosloupcovou pro pohodlnější čtení na mobilních telefonech. Obě verze si přitom můžete stáhnout do aplikace Apple Knihy (iBooks) a číst kdykoliv a kdekoliv. I nadále zůstává designové PDF a čisté texty ve webové podobě. To vše získávají všichni předplatitelé bez ohledu na typ předplatného.

Také nás potěšilo, že máte v oblibě náš iPure Podcast a nedělní Moštárnu. I nadále můžete počítat s tím, že Podcast i Moštárna bude vycházet každý týden. Zájem je i o webináře a výuková videa v podobě iPhone Akademie. Pracujeme na jejich zlepšení a novém formátu.

Již brzy se také můžete těšit na novou podobu naší aplikace, kde si budete moct vše pohodlně stáhnout do svých zařízení či si poslechnout nový iPure magazín v audio podobě. Chystáme také drobný redesign a nové funkce.

Anketa iPure

V neposlední řadě děkujeme za zpětnou vazbu a zprávy, o jakých tématech máme psát či co zlepšit. Vše bereme v patrnost a zařadíme do iPure magazínu.

Velmi si vážíme vaší podpory a milých slov. Bez vás by iPure magazín neexistoval. Je jasné, že nic není dokonalé, ale snažíme se neustále posouvat kupředu a nabízet vám kvalitní Apple obsah s přesahem do osobního či pracovního života. Buďte u toho s nám i nadále!

 

Líbí se vám iPure a nemáte aktivní předplatné? Využijte aktuální slevu a možnost vyhrát powerbanky xtorm!

 

Ukázkové číslo

Chcete si magazín iPure vyzkoušet? Podívejte se na ukázkové 150. číslo:

ePUB verzePDF verze

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *