Únorové webináře iPure

Na únor jsme připravili pro všechny zájemce čtyři webináře, na kterých se můžete dozvědět užitečné informace a zároveň on-line komunikovat s členy redakce. On-line účast na webináři je zdarma pro všechny zájemce. Záznam webinářů je následně k dispozici pro předplatitele s předplatným FULL.

26.1. HomePod vs HomePod mini

HomePod a HomePod mini nejsou jen reproduktory. Mohou být srdcem vaší chytré domácnosti a nabízet mnohem víc funkcí. Filip ve svém webináři probere rozdíly a hlavně se zaměří na konkrétní scénáře využití.

K webináři se můžete připojit 26.1. od 19:00 zde.

1.2. Multitasking na iPadu 2.0

Nestačí vám na iPadu jedna otevřená aplikace přes celou obrazovku? Pojďme se spolu podívat na to, co multitasking na iPadu nabízí a co ne. Ukážeme si, jak si vše nastavit, připravit a používat a to včetně varianty použití s externím monitorem.

K webináři se můžete připojit v den konání zde.

9.2. Budoucnost Homekitu

Homekit umožňuje řízení chytré domácnosti, které je bezpečné a propojené přes všechny Apple produkty. jaké je jeho budoucnost? Kam Apple směřuje v oblasti chytrého života a domácnosti? Co můžeme očekávat od slibované spolupráce s konkurencí?

K webináři se můžete připojit v den konání zde.

15.2. Jak funguje služba ClubHouse na iPhonu

ClubHouse v sobě kombinuje prvky sociální sítě a hlasového chatování. Může tato nová služba nahradit Facebook nebo třeba Twitter? Jak si stojí ve srovnání s TikTokem? A proč si tvůrci vybrali iOS jako jedinou platformu, na které služba zatím běží?

K webináři se můžete připojit v den konání zde.

23.2. Jak na anglickou slovní zásobu s iPhonem

iPhone máme stále při sobě, takže je ideálním nástrojem pro rutinní činnosti. A rozšiřování slovní zásoby je právě takovou typickou činností, u které rutina může pomoci. S jakými aplikacemi a službami můžete rozšiřovat svou slovní zásobu?

K webináři se můžete připojit v den konání zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *