Dubnové webináře iPure

Na duben jsme připravili pro všechny zájemce čtyři webináře, na kterých se můžete dozvědět užitečné informace a zároveň on-line komunikovat s členy redakce. On-line účast na webináři je zdarma pro všechny zájemce. Záznam webinářů je následně k dispozici pro předplatitele s předplatným FULL.

1. 4. iPad a externí monitor

iPady podporují připojení externího monitoru, ale je s ním spojeno několik technických omezení. Jakou potřebujete redukci a kabel? Jaký typ monitoru je vhodný a co na něm iPad vlastně umí zobrazit? Vše vám vysvětlí Honza Březina.

Záznam webináře najdete zde.

 

8. 4. Jak funguje Apple Fitness+ v praxi

Služba Apple Fitness+ bohužel zatím není dostupná v ČR, ale již několik měsíců pomáhá Apple fandům s domácím cvičením v USA a několika dalších vybraných zemích. Filip Brož ji několik týdnů testoval a nabízí vám své zkušenosti.

Záznam webináře najdete zde.

 

15. 4. Který grafický program je ten pravý

Chcete upravovat fotografie a nevíte, která je ta správná aplikace pro vás? Každý fotograf je jiný, má jiné potřeby a jiné preference. Honza Březina pro vás připravil přehled vybraných aplikací a hlavně jednoduchý návod, podle čeho si vybírat.

Záznam webináře najdete zde.

 

22. 4. Jak na Apple News+

Čtete rádi zahraniční noviny a magazíny? V takovém případě právě pro vás Apple udělal službu News+, ve které najdete stovky předních světových titulů. Jak se k ní dostat a jak ji používat? Poradí Filip Brož.

K webináři se můžete připojit v den konání zde.

 

29. 4. Dokonalý portrét ve Snapseedu

I bezplatná aplikace Snapseed na iPhonu či iPadu vám může pomoci k vyladění dokonalé portrétní fotografie. Potřebujete vylepšit profilovou fotku na sociální sítě LinkedIn nebo třeba Tinder? Honza vám ukáže, jak na to.

K webináři se můžete připojit v den konání zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *