Speciální valentýcnská akce

Valentýn je svátkem všech zamilovaných, párů a štěstí. Ať už jste zadaní nebo single, připravili jsme pro vás speciální valentýnskou akci, při které ani vy ani vaše roční předplatné iPure nezůstane osamělé.

Jsme jedna velká Apple komunita

iPure vznikl, aby podporoval českou Apple komunitu. Již víc jak pět let přinášíme každý čtvrtek novou dávku článků pro milovníky Apple produktů. A nejen to. Vydáváme původní české knihy o Apple produktech, provozujeme diskuzní forum MacForum.cz, pořádáme různé akce a setkání, aby žádný Apple uživatel se necítil sám.

Ať už používáte iPhone, iPad, Mac, Apple Watch nebo třeba jen AirTag, jsme tady pro vás. Redakce iPure se snaží pomáhat všem Apple uživatelům a nabízet přesné, praktické informace bez reklam, PR nesmyslů, špatných překladů nebo bulvárních titulků. Jsme na vaší straně.

Valentýnská akce

V letošním roce jsme se rozhodli, že omezíme slevy na předplatné, které se bohužel negativně odrážejí na ekonomické životaschopnosti celého projektu. Na druhou stranu bychom rádi ocenili věrnost našich fandů, čtenářů a posluchačů. Proto jsme se rozhodli letos na Valentýna nedávat slevu, ale rozdávat dárky.

Pokud si od 9. do 23. února objednáte a zaplatíte libovolné roční předplatné našeho magazínu, přidáme vám druhý rok zdarma! Nepotřebujete žádný slevový kód, stačí včas vyplnit on-line objednávku. Akce platí jak pro nové předplatné, tak i pro prodloužení stávajícího předplatného.

Předplatit iPure

 

Co iPure nabízí?

iPure.cz je původní český alaktronick magazín, který vychází každý čtvrtek v PDF a dvou ePUB variantách. V každém čísle najdete pět původních a hlavně praktických článků zaměřených na používání Apple produktů. Dále vydáváme audio verzi magazínu, pořádáme webináře a různá setkání Apple fandů. Nechybí poradna a nebo třeba podcast.

Neznáte iPure? Stáhněte si ukázkové číslo zdarma:

iPure 273/2023

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *