iPure Moštárna – přehled novinek ve vašem emailu

Nemáte čas nebo chuť sledovat každý den dění kolem Applu a přesto chcete být v obraze? Unavuje vás hledat relevantní informace mezi tunami spekulací, konceptů a nepotvrzených informací? Nabízíme vám iPure Moštárnu – týdenní přehled aktuálního dění kolem Applu, novinek a trendů do vašeho emailu.

Vyhrajte s Moštárnou

Moštárna přináší každou neděli přehled nejžhavějších novinek z Apple světa. Chcete víc? Přihlaste se k odběru Moštárny nejpozději do 30. 6. 2019 a my vás automaticky zařadíme do slosování o roční předplatné FULL našeho magazínu iPure! Výherce vylosujeme 1. 7. 2019 a jeho jméno zveřejníme na našem Facebooku a Twitteru. Pokud již předplatitelem jste, prodloužíme vaše stávající předplatné. V předplatném FULL je kromě prémiového elektronického týdeníku iPure i jeho audio verze, výuková videa, webináře a možnost pokládat otázky redakci!

Co v Moštárně najdete?

Každou neděli pro vás připravujeme výběr nejzajímavějších novinek kolem Applu. Nové produkty, aplikace a služby. Dění kolem bezpečnosti, dostupnosti produktů a příslušenství. Přinášíme výběr toho nejzajímavějšího připravený členy redakce iPure. Výběr ověřených informací, bez spekulací, nesmyslů a balastu.

Jaký je formát?

Moštárna vždy obsahuje jeden až dva odstavce textu ke každé zprávě a odkaz na zdroj. Redaktoři iPure pro vás vypíchnou, co se stalo, přidají kontext, určitý nadhled a nechybí ani odkaz na zdrojový článek či články. Moštárna má zatím dvě sekce – Z domova, obsahující odkazy na české články a dění v ČR a Ze světa, kde najdete odkazy na anglicky psané články s českým komentářem.

Jak se přihlásit, případně odhlásit?

Moštárna vychází 1x týdně v neděli formou emailového magazínu. Pro přihlášení stačí vyplnit formulář níže a zaškrtnout v něm právě Moštárnu. Váš email nebude nikdy předán třetí straně ani použit pro jiné účely, než jaké vyberete. Odhlásit se můžete kdykoli pomocí odkazu v patičce každé Moštárny nebo nám napsat na info@ipure.cz a my vás odhlásíme.

 

 

Ukázka moštárny zde.