iPad Mini 6th gen

iPad Mini je neuvěřitelně mobilní, výkonné a sexy zařízení. Pro koho dává a pro koho nedává smysl? Honza Březina ve svém webináři probral nejen jeho výbavu, ale hlavně zacílení. Stránka je určena pouze pro předplatitele s příslušným typem předplatného. Je nám líto, ale k této stránce aktuálně nemáte přístup. Co může být špatně? Nejste přihlášen(a)…

iPure 207/2021

Jaký je nový iPad mini v praxi? Chcete znát naši recenzi na iOS 15 a iPadOS 15? To jsou témata, která si můžete přečíst v letošním 41. vydání iPure magazínu. Dále pokračujeme seriálem o střihu videa ve Final Cut Pro, seriálem o zálohování dat a posledním dílem programování ve Swiftu. Užijte si nový iPure magazín, a to hned ve čtyřech verzích – designové PDF, interaktivním ePUB, speciálním ePUB pro malé displeje a nově i Audio.

iPad mini

Dozvuky podzimní keynote pomalu utichají a jako jejich protipól se objevuje čím dál tím více recenzí a zkušeností s novinkami. I my přihodíme svoji špetku do mlýna a přinášíme recenzi jedné z nejzajímavějších novinek letošního podzimu, nového iPadu mini.

iOS 15

Letošní dávka nových mobilních systémů přišla opravdu brzy. Tak, jak jsme byli zvyklí v minulých letech, bez zbytečného (ale pochopitelného) covidového odkladu. Ti z nás, kteří nezkoušeli betaverze patnáctých systémů, si mohli zkusit svá zařízení „v novém“ již šest dní po představení nové modelové řady iPhonů.

Spekulace

Tento týden uplynulo 10 let od úmrtí Steva Jobse. Je neskutečné, jak ten čas rychle letí. Stále mi to přijde, jako by to bylo včera. Stále si pamatuji na Jobsovi Apple konference a charismatická vystoupení. V této Moštárně naleznete odkaz na Apple stránky, kde kalifornský gigant připravil oslavné video a menší poctu právě Jobsovi. Jsem…

iPhone 13 Pro fotografie

Nové iPhony 13 Pro posunuly možnosti iPhone fotografie zase o kus dál. Kam vlastně směřuje focení mobilem, jaké jsou trendy a co můžeme očekávat do budoucna? Nahradí mobily fotoaparáty úplně nebo je budou doplňovat? Stránka je určena pouze pro předplatitele s příslušným typem předplatného. Je nám líto, ale k této stránce aktuálně nemáte přístup. Co…

iPure 206/2021

Recenze na iPhone 13 Pro, a to hned dva díly! Shořely Applu všechny spekulace?  To jsou témata, která si můžete přečíst v letošním 40. vydání iPure magazínu. Dále pokračujeme seriálem o programování ve Swiftu a srovnání dvou kalendářních aplikací. Užijte si nový iPure magazín, a to hned ve čtyřech verzích – designové PDF, interaktivním ePUB, speciálním ePUB pro malé displeje a nově i Audio.

iPhone 13 Pro

Dva díly. Přesně to si zaslouží nový iPhone 13 Pro. Právě čtete řádky první části recenze, kde se chci zaměřit na vše kromě fotoaparátu a natáčení videa. To má na starosti Karel o pár stránek dál. Pokud vás zajímá, co říkám na design, celkové zpracování, displej či další drobnosti, tak jste tu správně.