Akce: Slavíme 25 let hrdého Apple odkazu

25 let

Uvažovali jste někdy, co pro vás znamená Apple? Pro nás v redakci iPure.cz je Apple synonymem snahy o jednoduchost, dostupnost, čistotu, spolehlivost a funkčnost. Právě v těchto dnech je to 25 let, co se Steve Jobs vrátil do Applu a pod jeho vedením se tyto hodnoty přetavily v produkty jako iMac, iPhone, iPad či Apple Watch. Pojďte s námi oslavit toto výročí a zároveň se staňte součástí aktivního jádra české Apple komunity.

Speciální akce pro Apple fandy

Pokud chcete být nejen vlastníkem Apple produktů, ale i jejich opravdu aktivním uživatelem, pak pro vás máme speciální dárek. Nabízíme vám až do  Štědrého dne slevu na předplatné našeho magazínu, které vám každý čtvrtek přinese novou dávku užitečných a praktických informací, návodů, postupů a recenzí. Mezi tím můžete procházet archivem více jak 1 000 článků, poslouchat redakční podcast, zúčastnit se bezplatných webinářů, využít týdenní přehled novinek Moštárna nebo třeba využít diskuzní server Macforum.cz, kde sdružujeme české Apple uživatele.

Odkaz, který Apple budoval poslední 25 let pro nás znamená opravdu hodně, a vaše peníze investované do předplatného nám pomohou rozvíjet další komunitní projekty. Získáte tak nejen vy, ale pomůžete i ostatním, pomůžete 2x a tak vám nabízíme 2x 25% slevu!

Když si nyní pořídíte nové předplatné iPure nebo prodloužíte stávající předplatné a použijete slevový kód 25let, získáte okamžitou 50% slevu! Akce platí pouze do 31. 12. 2021 a nejde kombinovat s jinými slevami.

Historické okénko

Steve Jobs spoluzaložil Apple Inc., dříve Apple Computers Inc.,  v roce 1976. Po prvních úspěších se dostavila celá řada kontroverzních rozhodnutí, která vedla k jeho odchodu ze  společnosti v roce 1985. V prosinci roku 1996 došlo k usmíření mezi Applem a Jobsem, které v prosinci 1996 vyvrcholilo odkoupením Jobsovi společnosti NeXT a jeho návratem pod křídla Applu. Sice se CEO stal až začátkem roku 1997, ale již v prosinci 1996 se aktivně podílel na rozhodování o budoucím směřování společnosti.

Vize Steva Jobse předběhla dobu a jeho nelehká osobnost způsobila řadu rozbrojů ve vedení Applu. Přesto po svém návratu dokázal Apple nasměrovat k produktům a službám, které dnešní uživatelé Apple produktů vnímají jako to, co Apple definuje. Steve změnil nejen Apple, ale i celý svět a jeho vnímání počítače, následně telefonu, ale i přístup k hudbě, aplikacím, filmům a řadě služeb.

Přestože Steve Jobs zemřel 5. října 2011. Přesto jeho vize a odkaz dodnes určují směřování Applu a jeho vnitřní DNA.

Ukázkové číslo

Zajímá vás, jak vypadá iPure magazín? Každý čtvrtek vydáváme nové číslo v několika formátech:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *