Předplať, sdílej a vyhraj iPhone 13 přesně dle svých představ

Apple představil nový iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. Každý má svoje kouzlo a každý uživatel by si pravděpodobně vybral jinou barvu, model či kapacitu. A proto pro vás máme soutěž, ve které můžete k předplatnému iPure vyhrát přesně iPhone 13 dle svých představ!

Předplať, sdílej a vyhraj iPhone 13!

Je to velice jednoduché! Stačí si od 15. září do 24. října 2021 pořídit libovolné roční předplatné iPure a my vás zařadíme do slosování o zbrusu nový iPhone 13. Je jedno jestli půjde o nové předplatné nebo prodloužení stávajícího předplatného. Slosování proběhne 27. října 2021 on-line na našem Facebooku a vítěze oslovíme emailem. Výherce si může vybrat barevnou variantu telefonu dle svých představ.

Co víc, jaký konkrétně model můžete vyhrát záleží jen na tom, jaké předplatné pořídíte!

 • Pokud vítěz si předplatí předplatné BASIC nebo AUDIO získá iPhone 13 mini.
 • Předplatné typu iPure ONE znamená možnost vybírat ze všech odemčených modelů.

 

Sdílet znamená vyhrát lepší iPhone!

Byli bychom rádi, aby se do soutěže zapojilo co nejvíc Apple fandů. Proto podle počtu účastníků soutěže budeme odemykat vyšší modely jako potenciální výhry. Když budete sdílet informace o soutěži, zvýšíte šanci vybírat i z dražších variant iPhonů.

100 a více  soutěžících odemkne iPhone 13
150 a více soutěžících odemkne iPhone 13 Pro
200 a více soutěžících odemkne iPhone 13 Pro Max  

Pro soutěžící máme slevu!

Abychom vám rozhodování ulehčili, nabízíme v průběhu soutěže 31% slevu na všechna roční předplatná. Stačí použít slevový kód iPhone13 při on-line objednávce!   

 

Co nabízí předplatné iPure?

iPure je původní český prémiový elektronický týdeník zaměřený na Apple uživatele a fandy. Každý čtvrtek přinášíme nádherně vysazený elektronický magazín, ve kterém najdete užitečné informace, návody, recenze, zamyšlení a analýzy všeho, co se týká Applu. Předplatitelé mají přístup k celému archivu 200+ čísel. Předplatné ONE navíc obsahuje audio verzi, webináře, výuková videa a další bonusy. iPure zároveň pořádá setkání Apple fandů, pravidelně vydává podcasty a podporuje českou Apple komunitu řadou dalších aktivit. Pokud si předplatíte iPure získáte kvalitní informace bez reklam, spekulací a balastu. Zároveň podpoříte projekt, který pomáhá ostatním. Předem díky za podporu!

BASIC

AUDIO

ONE

Ukázkové číslo

ePUB verze
PDF verze

 

 

 

 

Pravidla soutěže

 • Soutěž probíhá od 15. 9. do 24. 10. 2021
 • Soutěže se mohou účastnit občané ČR či SK starší 15 let. V případě nezletilého výherce je nutný písemný souhlas rodičů s výhrou.
 • Do slosování budou automaticky zařazeni noví předplatitelé nebo předplatitelé, kteří prodlouží své stávající předplatné. V obou případech je podmínkou objednat a zaplatit předplatné iPure BASIC, AUDIO či iPure ONE na 1 rok a to v době konání soutěže.
 • Slosování proběhne 27. řijna 2021 a bude online streamováno. Záznam slosování najdete na: https://www.facebook.com/ipure.cz/
 • Vítěz bude zveřejněn na této stránce a kontaktován emailem během 7 dnů od slosování.
 • Vítěz si vybere barevnou variantu iPhonu dle vlastního uvážení.
 • Výhru není možné vyměnit za peněžní plnění.
 • Telefon bude vítězi předán osobně v Praze do 30 dnů od potvrzení barvy dle dostupnosti na českém trhu.
 • Pořadatelem soutěže je společnost iPurecz s.r.o., Žižkov II 3133, 580 01 Havlíčkův Brod, IČO: 064 81 663, DIČ: CZ 064 81 663

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *