iPure naplno za poloviční cenu!

Každý čtvrtek vydáváme prémiový Apple magazín bez reklam již víc jak tři roky. Za tu dobu jste nejen výrazně rozšířili redakční tým, přidali nové formáty pro komfortnější čtení a iPure si získal důvěru tisíců čtenářů. Kromě magazínu jsme postupně přidali řadu dalších služeb, které bychom vám víc zpřístupnit listopadovou akcí.

Předplatné FULL za polovinu

Nabízíme celkem tři druhy předplatného. BASIC obsahuje pouze magazín. STANDARD přidává webový archiv všech článků a předplatné FULL obsahuje kompletní informační servis. Najdete v něm i audio verzi, výuková videa, archiv všech webinářů a další benefity.

Právě předplatné FULL, obsahující 100% informací ve všech podobách jsme se rozhodli v průběhu listopadu nabízet s 50% slevou. Za cenu předplatného standard dostanete plnou nálož informací a služeb. Co je k tomu potřeba? Stačí si online objednat nové, prodloužit stávající a nebo vylepšit stávající nižší předplatné na verzi FULL. Pro získání slevy zadejte slevový kód FULL50, který jde použít jak u měsíčního, tak i ročního předplatného FULL učiněné od 4. do 31. listopadu 2020!

Co vše obsahuje předplatné FULL?

V první řadě získáte iPure magazín hned v pěti různých podobách a vždy si můžete vybrat tu, která vám zrovna vyhovuje. Špičkové PDF v tiskové kvalitě, moderní a interaktivní ePUB, verzi pro pohodlné čtení na malých displejích, webovou podobu nebo audio podobu. Samozřejmostí je přístup ke kompletnímu archivu všech čísel magazínu.

Dále získáte přístup k více jak sto hodinám výukových videí, ze kterých můžete nejen čerpat praktické informace, ale i postupy vidět na vlastní oči.

Součástí předplatného je přístup ke kompletnímu archivu záznamu všech webinářů a ke kompletnímu archivu všech čísel Moštárny.

A v neposlední řadě je zde možnost pokládat otázky redaktorům. Řešíte nějaký problém, potřebujete pomoc s výběrem techniky? Nechte si poradit od těch nejpovolanějších odborníků.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *