Předplatné FULL za cenu STANDARDu + Soutěž!

Akce

iPure není jen elektronický týdeník plný původních českých návodů, recenzí, tipů a analýz pro Apple uživatele. Během 2 let naší existence jsme vybudovali obrovský audio a video archiv se stovkami hodin. Proto jsme se rozhodli jej v době krize zpřístupnit všem zájemcům a navíc přibalit soutěž.

Předplatné FULL za cenu STANDARDu

Připravili jsme speciální promo akci, při které můžete od 14. 4. do 30. 4. 2020 získat roční předplatné FULL za cenu předplatného STANDARD. Získáte tak zdarma přístup ke kompletnímu audio archivu, video archivu, záznamům všech webinářů a ještě do sekce, kde můžete bezplatně klást otázky redakci. Akce se týká jak nových předplatných, tak i upgrade ze stávajícího předplatného. Stačí použít slevový kód VideoFREE.

Proč právě teď?

První měsíc jsme nabízeli všem, které zasáhla karanténa, 50% slevu na všechny typy předplatného. Bohužel i redakce musí z něčeho žít a nemůžeme si dovolit úplný rozpad redakčních financí. Naše náklady jsou stejné, příjmy výrazně nižší.

Na druhou stranu věříme, že karanténa může být ideální příležitostí na sebevzdělávání a hledání nových příležitostí. Proto nabízíme možnost získat přístup k audio a video archivu zdarma těm, kteří si zaplatí za magazín a pomůžou tak i nám přežít nelehkou domu. Spolu to zvládneme! 

Pomozte nám a vyhrajte super batoh!

Byli bychom opravdu rádi, kdyby se o akci dozvědělo co nejvíc Apple fandů. Připravili jsme proto soutěž pro všechny, kdo budou sdílet informace o této akci na sociálních sítích. Vyhrát můžete skvělý batoh Peak Design Everyday backpack ZIP!

Jak na to? Stačí od 14. 4. do 30. 4. 2020 publikovat na svém Facebooku, Twitteru či Instagramu informaci o této akci s odkazem na tuto stránku a hashtagem #iPureVideoFREE.

Výhercem se stává Bohumil Douša.

Jak by to mělo vypadat? Budeme rádi, když zapojíte svou kreativitu, ale například:

Apple magazín iPure nabízí teď audio a video archiv k předplatnému zdarma: https://ipure.cz/nezarazene/predplatne-full-za-cenu-standardu/ #iPureVideoFREE

Výherce bude vylosován 2. 5. 2020 a kontaktován redakcí. Batoh předáme osobně v průběhu května nebo zašleme poštou.

Co obsahuje roční předplatné FULL?

Pokud si nyní předplatíte roční předplatné FULL, získáte:

 

 

Komentářů:

  1. Ahoj, bohužel slevový kód „VideoFREE“ zobrazuje jako neplatný. Dělám něco špatně?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *