Do nového roku s novým předplatným

Vánoce 2019

Máme za sebou další společný úspěšný rok. Rádi bychom poděkovali všem, kteří iPure v roce 2019 podpořili jako předplatitelé, partneři nebo třeba kolegové. Vydali jsme 50 čísel magazínu a čeká nás ještě vánoční speciál, 40 epizod podcastu, uspořádali 2 konference a to není zdaleka vše.

Do nového roku s novým předplatným

Budeme velice rádi, pokud i v roce 2020 budete s námi. Pokud ještě nemáte předplatné, blíží se jeho konec nebo chcete vyzkoušet vyšší variantu, máme zde pro vás malý dárek. Od 24. 12. 2019 až do 12. 1. 2020 můžete využít slevový kód 2020, se kterým získáte 25% slevu na jakékoli nové či prodloužené předplatné. Objednávku nového, prodloužení či vylepšení předplatného najdete v sekci registrace.

Novinky v roce 2020

Hned na začátku roku 2020 se můžete těšit na reportáž z veletrhu CES 2020, na který opět vysíláme redaktora. Těšit se můžete na novinky v naší mobilní aplikaci, které připravujeme i na základě vašeho testování. Vylepšení připravujeme pro webový archiv, Moštárnu a samozřejmě i magazínu samotném. Pokud vše půjde podle plánu, ještě v první polovině roku 2020 se můžete těšit i na zcela nový projekt z naší dílny.

 

Co je iPure?

iPure je původní český elektronický magazín, který vychází jednou týdně v PDF podobě. Neobsahuje žádné reklamy, spekulace ani neužitečné informace. Publikujeme pouze původní články, praktické návody, recenze, analýzy a postupy určené pro uživatele Apple zařízení. Každý týden se můžete těšit na 5 nových článků. Předplatné STANDARD obsahuje přístup k PDF magazínu včetně kompletního archivu všech předchozích čísel, přístup k Moštárně a k webovému archivu článků. Stojí 200 Kč měsíčně. Předplatné FULL navíc přidává audio verzi magazínu, výuková videa, webináře a možnost pokládat otázky členům redakce. Stojí 400 Kč měsíčně. Ukázkové číslo magazínu iPure si můžete stáhnout zde:

iPure 100/2019

Každé číslo je také namluvené v audio podobě. Skrze naši aplikaci pak můžete číst nejen PDF magazín a stáhnout si offline do zařízení jednotlivá čísla, ale i poslouchat všechny iPure magazíny v audio podobě. Redakce také každý týden vydává iPure Podcast, který je dostupný pro všechny zcela zdarma. V neposlední řadě děláme pravidelná osobní setkání s Apple fanoušky a redakcí iPure magazínu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *