Vyhraj nejnovější iPhone 12!

Říjnový Apple Event nám udělal velkou radost. Novinky vypadají zajímavě a těšíme se na jejich postupné testování. Abychom si společně užili tento čas příchodu Apple novinek, máme pro vás soutěž o nejnovější iPhone 12!

Předplať iPure a vyhraj iPhone 12!

Je to velice jednoduché! Stačí si od 13. do 31. října 2020 pořídit libovolné roční předplatné iPure a my vás zařadíme do slosování o nový iPhone 12. Je jedno jestli půjde o zcela nové předplatné nebo prodloužení o rok stávajícího předplatného. Slosování proběhne 4. listopadu 2020 on-line na našem Facebooku a vítěze oslovíme emailem. Výherce si může vybrat barevnou variantu telefonu. Telefon mu po dohodě osobně předáme jakmile vybraná varianta bude k dispozici v ČR.

Co víc, jaký konkrétně model můžete vyhrát záleží na tom, jaké předplatné pořídíte!

 • Pokud vítěz si předplatní předplatné BASIC, získá iPhone 12 mini.
 • Předplatné typu Standard znamená iPhone 12.
 • Předplatné FULL vítězi přinese iPhone 12 Pro.


Čím lepší předplatné si vyberete, tím lepší iPhone 12 můžete vyhrát a zároveň samozřejmě získáte mnohem víc obsahu z nabídky iPuru.cz.

Abychom vám rozhodování ulehčili, nabízíme v průběhu soutěže 33% slevu na všechna roční předplatná. Stačí použít slevový kód iPhone12 při on-line objednávce! 

 

Co nabízí předplatné iPure?

iPure je původní český prémiový elektronický týdeník zaměřený na Apple uživatele a fandy. Každý čtvrtek přinášíme nádherně vysazený elektronický magazín, ve kterém najdete užitečné informace, návody, recenze, zamyšlení a analýzy všeho, co se týká Applu. Předplatitelé mají přístup k celému archivu 155+ čísel a webové podobě s předplatným STANDARD a předplatné FULL navíc obsahuje audio verzi, webináře, výuková videa a další bonusy. iPure zároveň pořádá setkání Apple fandů, pravidelně vydává podcasty a podporuje českou Apple komunitu řadou dalších aktivit. Pokud si předplatíte iPure získáte kvalitní informace bez reklam, spekulací a balastu. Zároveň podpoříte projekt, který pomáhá ostatním. Předem díky za podporu!

BASIC

STANDARD

FULL

 

Ukázkové číslo

ePUB verze
PDF verze

 

 

 

 

 

 

 

Pravidla soutěže

 • Soutěž probíhá od 13. 10. do 31. 10. 2020
 • Soutěže se mohou účastnit občané ČR či SK starší 15 let. V případě nezletilého výherce je nutný písemný souhlas rodičů s výhrou.
 • Do slosování budou automaticky zařazeni noví předplatitelé nebo předplatitelé, kteří prodlouží své stávající předplatné. V obou případech je podmínkou objednat a zaplatit předplatné iPure BASIC, STANDARD či iPure FULL na 1 rok a to v době konání soutěže.
 • Slosování proběhne 4. listopadu 2020 a bude online streamováno. Záznam slosování najdete na: https://www.facebook.com/ipure.cz/
 • Vítěz bude zveřejněn na této stránce a kontaktován emailem během 7 dnů od slosování.
 • Vítěz si vybere barevnou variantu iPhonu dle vlastního uvážení.
 • Výhru není možné vyměnit za peněžní plnění.
 • Telefon bude vítězi předán osobně v Praze do 30 dnů od potvrzení barvy dle dostupnosti na českém trhu.
 • Pořadatelem soutěže je společnost iPurecz s.r.o., Žižkov II 3133, 580 01 Havlíčkův Brod, IČO: 064 81 663, DIČ: CZ 064 81 663

1 komentář

 1. Já bych chtěla pro dceru iPhone 12 pro jelikož jsem žádný levný nenašla Moje dcera má ráda značku iPhone

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *