Jarní akce: 6 měsíců předplatného zdarma

Jarní akce 2022

Jaro je tu a s ním nová energie a nové příležitosti. V iPuru věříme, že je důležité se neustále posunovat kupředu, prohlubovat své dovednosti, znalosti a přistupovat k problémům s otevřenou myslí. Koneckonců se Stevem Jobsem a Apple je spojeno heslo Think different. Proto se snažíme neustále vymýšlet nová vylepšení, zkvalitňovat obsah, který produkujeme a hledat nové cesty. Jednou z letošních novinek jsou původní rozhovory, které děláme se zahraničními hvězdami Apple světa a těšit se můžete i na vylepšená videa a novinky na webu.

Jarní akce

Abychom udělali předplatné iPure ještě atraktivnějším, rozhodli jsme se ke každému ročnímu předplatnému, které si objednáte od 1. do 22. května 2022 přidat 6 měsíců zdarma! Tento bonus získáte automaticky. Stačí si objednat nové nebo prodloužit stávající předplatné prostřednictvím on-line formuláře. Věříme, že vás tato nabídka zaujme a pustíte se s námi třeba do jarního úklidu ve svých Apple zařízeních.

Jarní úklid

Jarní úklid je série článků, která vyjde v květnových a červnových číslech magazínu iPure a bude zaměřena na optimalizaci výkonu Apple zařízení, organizaci dat a souborů a úklid na úložištích. S ohledem na cenu úložiště nejde jen o pořádek a systém, ale můžete díky tomuto seriálu velmi snadno ušetřit.

iPure 234/2022

Proč číst iPure?

iPure je jediný český prémiový magazín, který nabízí původní český obsah bez reklam, PR článků, spekulací, kachen a jiného bulvárního obsahu. Na rozdíl od většiny českých Apple serverů se nesoustřeďujeme na to, jak by mohl vypadat příští iPhone, ale na praktické návody, postupy, doporučování nejlepšího příslušenství, testy zásadního hardwaru a obsah, který je užitečný a praktický.

Jednou týdně vychází magazín v podobě elektronického magazínu, který můžete číst jako PDF v tiskové kvalitě, interaktivní ePUB, ve zjednodušené formě pro malé displeje nebo třeba poslouchat jako audio knihu! Navíc pořádáme webináře, publikujeme výuková videa a týdenní sumář Apple dění Moštárna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *