Setkání Apple fandů iPure

Chcete se dozvědět nové užitečné triky, potkat se s dalšími Apple fandy a zažít pohodovou atmosféru? Právě to nabízejí pravidelná setkání Apple fandů s redakcí iPure magazínu. Jednou měsíčně pro vás připravujeme iPure Apple meet-up zaměřený na konkrétní aktuální téma. Těšit se můžete na zajímavé hosty i partnery. Přijďte mezi nás – vstup je zdarma.

Jediné, co musíte udělat, je vybrat si setkání a bezplatně přihlásit se skrze aplikaci Meetup a naši iPure skupinu. Kapacita každého setkání je z organizačních důvodů omezená, proto je bezplatná registrace nutná. Setkání probíhají ve zcela neformální atmosféře. Na úvod vystoupí vybraní členové redakce s krátkou prezentací na hlavní téma s tím, že následuje diskuze a networking. Celé setkání trvá cca 1,5 hodiny.

Aktuálně vypsaná setkání:

Nabíjení Apple zařízení, středa 16. října od 18 hod PRAHA

Hlavním tématem bude nabíjení iPhonů, iPadů a Maců. Podíváme se na různá řešení na trhu, na to jak správně k nabíjení přistupovat a nebo třeba jak zkontrolovat stav baterie.

Vše o AppleWatch 5. listopadu od 18 hod OSTRAVA

Pro Ostravu jsme si připravili speciální program zaměřený na Apple Watch v praxi. Přivezeme hliníkovou a titanovou verzi Apple Watch 5, nové řemínky a hlavně hromadu praktických zkušeností. 

HomeKit, úterý 12. listopadu od 18 hod PRAHA

Hlavním tématem bude chytrá domácnost založená na technologii HomeKit. Ukážeme si, jak HomeKit funguje, podělíme se o zkušenosti s konkrétními produkty a samozřejmě bude i dostatek prostoru pro diskuzi a networking.

Příslušenství pro Apple, pondělí 9. prosince od 18 hod PRAHA

Přijměte pozvání na setkání Apple fandů, jehož předvánočním tématem nemůže být nic jiného, než užitečné a funkční příslušenství pro Apple produkty. Hledáte užitečný vánoční dárek pro své okolí nebo pro sebe, který by vylepšil možnosti vašeho Apple zařízení? Díky recenzím máme bohaté zkušenosti, o které se rádi podělíme.

 

Setkání, která již proběhla

Podzimní Apple Novinky, pondělí 16. září od 18 hod PRAHA

V první polovině září se očekává uvedení první části podzimních Apple novinek. Proto jsme na 16.9. připravili setkání, na kterém se jim budeme dopodrobna věnovat.

Chcete být partnery?

Má vaše společnost zajímavý produkt, který chcete prezentovat Apple komunitě a získat bezprostřední zpětnou vazbu nebo nové zákazníky? Kontaktujte nás na email partneri@ipure.cz a rádi vám poskytneme informace o tom, jak vám mohou naše setkání pomoci.