Vyzkoušej naší appku a vyhraj

iPure můžete číst v podobě PDF magazínu, procházet webový archiv, poslouchat v audio podobě a nebo si můžete stáhnout naší aplikaci pro iOS zařízení. V té najdete vše pohodlně na jednom místě a s možností používání v offline režimu. U příležitosti uvedení nové verze 1.5 jsme pro vás připravili rychlou soutěž!

Vyzkoušej a vyhraj

Soutěž je velice jednoduchá. Stačí si stáhnout naší aplikaci v AppStore nebo aktualizovat na aktuální verzi 1.5, vyzkoušet jak funguje a dát nám upřímnou recenzi v AppStore. Pokud to stihnete do 31. 12. 2019, zařadíme vás do slosování o tři originální zaměstnanecká trička Apple!

Losování proběhne 2. ledna 2020 ze všech recenzí naší aplikace v AppStore a vylosujeme celkem tři z vás. Každý obdrží jedno ze tří historických originálních Apple triček, která jsme získali od našeho kamaráda a dlouhodobého podporovatele, který pro Apple pracoval. Tato trička Apple nikdy neprodával a jde o opravdu unikátní příležitost je získat!

Držíme vám palce a těšíme se na zpětnou vazbu.

 

Trička s příběhem

Originální Apple trička jsou poměrně vzácná komodita. Existují dva druhy. V centrále Applu na 1 Infinity Loop a v Apple Parku si můžete koupit několik aktuálních motivů. Apple je jednou za 1/2 roku mění a neprodávají se nikde jinde na světě. Přesto jsou v zásadě dostupná komukoli. Pak ale existují ještě speciální trička, která jsou určená pouze pro prodejce v Apple Storech a ta se neprodávají vůbec. Každý zaměstnanec Apple Storu je fasuje jako „uniformu“. Protože máme kamaráda, fandu a podporovatele, který dlouhé roky v Apple Storu pracoval, dal nám několik triček, která historicky Apple v obchodech používal. Jsou to tři generace. Červené s vyšitým logem na středu je nejstarší. Modré s dlouhým rukávem a jablkem vyšitým opět uprostřed je zhruba ze stejné doby a modré s logem tištěným na levé straně (u srdce) je nejnovější.

iPure App

Co umí aplikace iPure

Mobilní aplikace iPure je primárně určena pro předplatitele našeho magazínu, i když obsahuje i bezplatný obsah, který je dostupný bez předplatného. Například v ní můžete pohodlně poslouchat náš podcast. Předplatitelům jsou k dispozici všechna čísla magazínu iPure jak v nádherně graficky vysazené podobě, tak v audio podobě. A nechybí ani kompletní archiv výukových videí pro předplatitele FULL.

Jednotlivé čísla magazínu je možné si stáhnout do aplikace a číst nebo poslouchat offline.

Aktuální verze 1.5 byla optimalizována pro iOS 13 a iPadOS. Můžete si jí vychutnat na všech mobilních zařízeních od Applu.

 

 

Komentářů:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *