Životopis Jony Iva k předplatnému zdarma

Jony Ive

Jony Ive stojí za designem nejpopulárnějších Apple produktů a patří mezi absolutní designerskou světovou špičku! Zajímá vás jeho životní příběh a to, jak vznikali ikonické produkty Applu? Předplaťte si roční předplatné iPure nebo si o rok prodlužte stávající předplatné a my vám dáme životopis Jony Iva jako dárek!

Jony Ive: Génius stojící za nejlepšími Apple produkty

Fenoménu Apple se publicista Leander Kahney věnuje přes deset let. Napsal tři knížky, včetně Cult of Mac. V knize Jony Ive – génius stojící za nejlepšími produkty Apple se zaměřil na viceprezidenta Apple pro průmyslový design a blízkého přítele Steva Jobse, vývojáře, který sehrál klíčovou roli při vzniku úspěšných produktů Apple posledních let. MacBook, iPad, iPhone a další – jejich jednoduchý a uživatelsky přívětivý design pochází právě z jeho hlavy.

Tichý a uzavřený génius, který pracuje 70 hodin týdně

Říká se, že jestliže byl Steve Jobs tělem Apple, je Jony Ive jeho duší. Na veřejnosti tichý a nenápadný muž patří k nejoriginálnějším průmyslovým designérům současnosti. Kancelář, kde tráví 70 hodin týdně, je obestřena tajemstvím, přístup dovnitř má jen pár vyvolených. Skrývat přitom není co – stůl, lampa, židle. Víc Ive k práci nepotřebuje.

Iveho cesta mezi špičky průmyslového designu začala na počátku devadesátých let. Krátce poté, v roce 1999, pak byl v žebříčku MIT Technology Review TR100 zařazen mezi 100 nejvýznamnějších inovátorů na světě do 35 let, v roce 2008 jej Daily Telegraph označila za nejvlivnějšího Brita ve Spojených státech a roku 2012 jej britská královna pasovala na rytíře.

Naučte se vidět věci jako Ive

Jony Ive patří k nejinspirativnějším osobnostem současnosti. Čtenářům jej představuje biografie Leandera Kahneye. Navrhnout nový Mac vás sice nenaučí, vidět věci jinak ale ano.

Jony Ive

Dárek zdarma

Celá akce je velice jednoduchá. Pokud si v období od 23. května do 10. června 2019 objednáte a do 15. června 2019 zaplatíte roční předplatné iPure, zašleme vám životopis Jony Iva kamkoli do ČR či SK zdarma. Akce se vztahuje jak na nové předplatitele, tak i na stávající, kteří si v době akce prodlouží o rok své předplatné.

Kniha budou odeslány partnerem akce v průběhu června 2019.

Objednat nové předplatné či prodloužit stávající můžete zde

 

Co nabízí iPure

iPure je prémiový elektronický Apple týdeník bez reklam, spekulací a PR článků. Každý čtvrtek přináší pět praktických článků – návody, recenze, analýzy, srovnání – v nádherné sazbě. Vše původní české texty od zkušených autorů.

Předplatné BASIC obsahuje přístup k aktuálním číslům PDF magazínu iPure.

Předplatné STANDARD obsahuje přístup k PDF verzi magazínu včetně kompletního archivu, webové podobě článků a textů v mobilní aplikaci.

Předplatné FULL navíc přináší audio podobu magazínu, výuková videa, poradnu, webináře a další služby.

 

Ukázkové číslo ZDARMA:

iPure 77/2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *