iPure roste a nabízí možnost ušetřit

Jsme opravdu nevýslovně rádi a zároveň hrdí, kolik spokojených čtenářů si iPure našel v prvním půl roce. Překonali jsme 2000 objednávek a minulý týden jsme uspořádali i první konferenci, která byla zcela vyprodána. Kromě pravidelného publikování týdeníku děláme i webináře, podcasty a máme za sebou i sedm dílů iPure Gadgets. To vše kromě jiného znamená, že jsme dosáhli obratu milión korun a od 1. 6. 2018 jsme se stali plátci DPH. Co to znamená pro čtenáře?

iPure snižuje cenu o 21%

Plátcovství DPH znamená, že z každé koruny, kterou vybereme od předplatitelů musíme zaplatit státu 21%. Elektronické časopisy jsou bohužel na rozdíl od tištěných v nejvyšší sazbě DPH, protože český stát zřejmě nechce podporovat elektronické publikování a považuje za perspektivní pořád papír. My si to nemyslíme, věříme že iPure dál poroste, a proto jsme se rozhodli předplatné zlevnit právě o 21%.

Pokud jste plátci DPH, a je jedno jestli nakupujeme předplatné na firmu nebo jste třeba kreativní na volné noze, ušetříte 21% DPH, které vám stát vrátí. Pro čtenáře, kteří nejsou plátci DPH cena včetně daně zůstává stejná jako před 1. 6., přestože z ní DPH státu musíme odvést. Snad nám za to stát bude lépe sloužit.

Speciální cenové akce pro všechny

Protože úspora 21% se týká pouze plátců DPH, rozhodli jsme se do konce června snížit cenu ročního předplatného o dalších 21%. Ušetří tak všichni, kteří si objednají roční předplatné bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou plátci. Plátci DPH ušetří dokonce 2x!

Výhodné roční předplatné si můžete objednat i v případě, že vám již předplatné běží a zaplatíte pouze rozdíl v ceně.

Přehlednější model předplatných

Zároveň jsme se rozhodli reagovat na podněty některých čtenářů, kterým připadalo 6 různých předplatných příliš nepřehledných. Nově nabízíme pouze 4 se zcela jasnými pravidly. Předplatné STANDARD obsahuje přístup ke všem textům (PDF i WEB) včetně archivu všech starších čísel. Předplatné FULL přidává audio verzi a videa. Díky předplatném FULL si například od příštího týdne budete moci stáhnout záznamy všech přednášek.

Díky všem za podporu!

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *