Soutěž: S iPure se neztratíte

AirTag

Když Apple představil AirTagy, věděli jsme, že o ně musíme udělat soutěž. Věříme, že stejně jako s AirTagy už neztratíte své věci, tak s iPurem se neztratíte ve světě Apple technologií. Magazín iPure totiž stejně jako AirTag nabízí kombinaci skvělé funkčnosti s unikátním designem. Vyberte si libovolné předplatné iPure, využijte 33% slevu a my vás zařadíme do slosování o jeden ze dvou AirTagů!

Jak probíhá soutěž?

Je to stejně jednoduché jako spárovat AirTag s vašim iPhonem. Stačí si od 9. května do 30. května 2021 objednat a zaplatit libovolné předplatné elektronického Apple magazínu iPure a použít slevový kód AirTag. Získáte okamžitou 33% slevu na předplatné a zároveň vás zařadíme do slosování o dva AirTagy s gravírováním iP. Do soutěže budou zařazeny jak nové objednávky, tak prodloužení či upgrade stávajícího předplatného provedené v době soutěže a s použitím slevového kódu.

Slosování proběhne 1. června 2021 on-line na našem Facebooku, kdy vylosujeme dva výherce a každý získá jeden AirTag. Výherce kontaktujeme emailem a výhru zašleme na adresu kterou nám udají.

 

Proč číst iPure?

iPure je nejspolehlivější a nejpraktičtější Apple magazín na českém trhu. Každý čtvrtek vychází v podobě tiskového PDF, interaktivního ePUB, ve speciální verzi pro malé displeje a v audio podobě! Dále pro naše čtenáře připravujeme výuková videa, podcasty, webináře nebo týdenní přehled Apple novinek Moštárna.  Magazín je zcela bez reklam a PR článků, obsahuje pouze původní texty od českých autorů a zaměřuje se zejména na praktické návody, recenze, analýzy a praktické tipy a triky. Pokud si nyní předplatíte náš magazín, získáte přístup ke kompletnímu archivu více jak 180 čísel.

Co jsou AirTagy?

AirTag je zařízení, které pomáhá najít ztracené věci jako jsou klíče, peněženka, taška, batoh apod. Možností umístění  AirTagů je pravděpodobně nekonečně. Stačí AirTag spárovat se svým iPhonem a umístit do nebo na předmět, který nechcete ztratit. Díky propojení všech Apple zařízení na světě umožňuje AirTag vyhledávat předměty, které necháte doslova kdekoli. Chcete o AirTagu vědět víc? Mrkněte se na naše videa:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *