Společně to zvládneme (prodlouženo)

Společně

Situace kolem šíření nákazy COVID-19 je stále komplikovanější. Děti zůstali doma a dospělé zasáhla nejistota, strach a jsou zde samozřejmě nepopiratelná zdravotní rizika. Proto jsme se rozhodli i svou trochou se pokusit přispět k lepšímu zvládnutí celé situace a co nejrychlejšímu návratu do reality. S ohledem na prodloužení karantény jsme všechny akce také prodloužili do 11. 4. 2020.

Speciální sleva na předplatné

Protože iPure je dnes nejen prémiový týdeník pro Apple fandy, ale i obrovský archiv užitečných návodů, výukových videí a rad, rozhodli jsme se nabídnout všem zájemcům 50% slevu na libovolný typ předplatného, a to pro všechny objednávky nového předplatného či prodloužení stávajícího provedené od 16.3. až do 14. 4. 2020. Stačí při registraci zadat slevový kód SPOLECNE.

Nové či stávající předplatné můžete spravovat na webu.

Spolu to zvládneme

 

iPhone Akademie pro všechny zdarma

Zejména pro děti, které aktuálně nemohou chodit do školy, ale nejen pro ně, jsme připravili od pondělí bezplatný cyklus výukových videí nazvaný iPhone Akademie. Těšit se můžete postupně na 20 krátkých výukových videí doplněných o užitečné odkazy, tipy na aplikace a užitečné služby.

Celá iPhone Akademie bude bezplatně přístupná všem zájemcům od 16. 3. 2020 až do konce dubna 2020.

Podrobnosti a videa najdete na stránce iPhone Akademie.

 

Apple konference Zlín

Na 25. 3. 2020 jsme původně  plánovali první Apple konferenci ve Zlíně. S ohledem na aktuální situaci a zdravotní rizika jsme se rozhodli fyzickou konferenci ve Zlíně přeložit na 2. 9. 2020. Setkání většího množství lidí na jednom místě aktuálně považujeme za zbytečně rizikové.

Protože cítíme závazek vůči našim klientům, rozhodli jsme se 25. 3. 2020 všem přihlášeným nabídnout kompletní program v on-line podobě živého vysílání s možností pokládat otázky přednášejícím prostřednictvím platformy Webex. Neměli jste možnost se zúčastnit? Nevadí, nabízíme záznamy všech přednášek.

 

Nové bezplatné webináře

Jednou z tradičních služeb, které poskytujeme bezplatně celé Apple komunitě jsou webináře. S ohledem na aktuální situaci jsme se rozhodli dělat webináře jednou týdně a dát tak větší možnost sebevzdělávání. Pokud vás napadají témata webinářů, která by vás zajímala, napište nám na redakce@ipure.cz.

 

Více podcastů

A nezapomínáme ani na naše posluchače. Pokud máte rádi naše podcasty, tak slibujeme, že minimálně do konce dubna zdvojnásobíme naší aktivitu.

Komentářů:

  1. Setkání většího množství lidí na jednom místě aktuálně považujeme za zbytečně rizikové. – dle nařízení vlády se nemůže tato konference uskutečnit. Tedy tyto milostivé kecy jsou skutečně jen kecy.

    O vracení peněz těm, kteří nemají zájem sledovat online a na podzim nemohou například dorazit se nepíše ani slovo. Výborně hoši skutečně výborně.

    1. Všem, kteří projeví zájem o vracení peněz je samozřejmě vrátíme. Zatím máme jen jeden takový případ a ten jsme již zprocesovali. Většina účastníků naopak náš přístup vítá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *