Celé léto můžete cestovat a číst iPure zdarma

Blíží se začátek léta, doba dovolených, cestování a odpočinku. Letos bude léto pro většinu z nás hodně specifické. Pravděpodobně jsme museli upravit své plány a nahradit dovolenou v zahraničí výlety po Česku nebo se jinak přizpůsobit omezením. V iPuru jsme se rozhodli vám léto zpříjemnit a cestování aspoň trochu zjednodušit. Nabízíme vám 3 měsíce předplatného iPure zdarma a k tomu jako bonus 3 měsíce přístupu ke všem průvodcům Fripito pro ČR i zahraničí!

3 měsíce iPure ZDARMA

iPure každý čtvrtek přináší 5 nadčasových originálních článků, které vás něco naučí a někam vás posunou. Návody, postupy, tipy a triky, seriály, recenze a analýzy všeho, co souvisí s Apple světem. Pokud si do 31. června vyberete jakékoli roční předplatné, přidáme vám k němu 3 měsíce zdarma, takže celé léto budete číst zadarmo. Pokud si vyberete předplatné FULL, budete mít 3 měsíce zdarma i audio verzi a výuková videa.

Akce platí jak pro nové předplatné, tak i pro prodloužení stávajícího předplatného. Podmínkou je objednat a zaplatit libovolné roční předplatné v období od 11. do 31. června 2020.

 

Průvodci FRIPITO jako BONUS

Jako bonus jsme pro vás dohodnuli exkluzivní přístup do české aplikace FRIPITO. Ta nabízí fotografické průvodce po celém světě, a protože má kořeny u nás, najdete v ní hned 8 průvodců českými a moravskými klenoty. České Švýcarsko, Český ráj, Moravské Toskánsko, Karlovy Vary, Kutná Hora, Praha, Ostrava, Karlovy Vary a Pálava. Samozřejmě budete mít přístup i k průvodcům do nejpopulárnějších destinací v Evropě i mimo ní.

K libovolnému ročnímu předplatnému iPure zakoupenému do 31. června získáte promo kód, který vám v aplikaci Fripito zpřístupní všechny průvodce po dobu 3 měsíců. Pokud se rozhodnete pro měsíční předplatné iPure, dáme vám měsíční přístup.

Promokódy rozešleme předplatitelům 22.6. emailem. Aplikaci si můžete již nyní bezplatně stáhnout z AppStore do svého iPhonu či iPadu nebo z GPlay do telefonu s OS Android.

Fripito

Co je FRIPITO?

Fripito je start-up, který má kořeny v ČR a nabízí unikátní fotografické průvodce po celém světě. Chystáte se vyrazit do míst, která neznáte? Fripito vám nabízí možnost poznat je očima lokálního fotografa a naplánovat si tak cestu s možností skvělého fotografování. Podíváte se na místa, která jsou před většinou turistů skrytá a zároveň vám aplikace pomůže udělat hezčí fotografie.

Moravské Toskánsko

Proč předplatit iPure?

iPure je původní český elektronický magazín, který vychází jednou týdně v PDF podobě. Neobsahuje žádné reklamy, spekulace ani neužitečná informace. Publikujeme pouze původní, praktické návody, recenze, analýzy a postupy určené pro uživatele Apple zařízení. Každý týden se můžete těšit na 5 nových článků.

Předplatné STANDARD obsahuje přístup k PDF magazínu včetně kompletního archivu všech předchozích čísel a k webovému archivu článků. Stojí 200 Kč měsíčně.

Předplatné FULL navíc přidává audio verzi magazínuvýuková videawebináře a možnost pokládat otázky členům redakce. Stojí 400 Kč měsíčně.

Ukázkové číslo magazínu iPure si můžete stáhnout zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *