Cyber Monday: 50% sleva právě teď

Cyber Monday

V aktuální Moštárně psal Marek Hajn o tom, že Black Friday v českém podání není zdaleka tak vychytané jako na americkém trhu. A tak jsme se rozhodli u příležitosti Cyber Monday přijít s něčím opravdu EXTRA!

Co je Cyber Moday?

Zatímco černý pátek je nákupním svátkem spojeným s Díkuvzdáním a má velkou tradici na americkém trhu. O trochu mladší bratříček je Cyber Monday, který je vždy v pondělí po černém pátku a je zaměřen na elektroniku a digitální služby. Proto Cyber Monday dobře koresponduje s našim magazínem a připravili jsme pro vás na pondělí 2. prosince 2019 jednodenní EXTRA slevu 50 %!

Něco EXTRA!

Chtěli jsme, aby to bylo opravdu něco extra a proto jsme pro tuto akci vybrali naše nejlepší předlatné, které nabízíme! Roční předplatné FULL vám na celý rok zajistí to nejlepší z nejlepšího:

Jak slevu využít?

Je to jednoduché. Na registrační stránce zvolte předplatné Full roční a zadejte slevový kód CYBERM. Okamžitě získáte 50% slevu a ušetříte 2100Kč! Pokud již předplatné máte, získáte rok předplatného FULL a nevyčerpané stávající předplatné se vám odečte.

Slevová akce trvá pouze od 1.12.2019 20:00 do 2.12.2019 23:59! 

Co je iPure?

iPure je původní český elektronický magazín, který vychází jednou týdně v PDF podobě. Neobsahuje žádné reklamy, spekulace ani neužitečné informace. Publikujeme pouze původní články, praktické návody, recenze, analýzy a postupy určené pro uživatele Apple zařízení. Každý týden se můžete těšit na 5 nových článků. Předplatné STANDARD obsahuje přístup k PDF magazínu včetně kompletního archivu všech předchozích čísel, přístup k Moštárně a k webovému archivu článků. Stojí 200 Kč měsíčně. Předplatné FULL navíc přidává audio verzi magazínu, výuková videa, webináře a možnost pokládat otázky členům redakce. Stojí 400 Kč měsíčně. Ukázkové číslo magazínu iPure si můžete stáhnout zde:

iPure 100/2019

Každé číslo je také namluvené v audio podobě. Skrze naši aplikaci pak můžete číst nejen PDF magazín a stáhnout si offline do zařízení jednotlivá čísla, ale i poslouchat všechny iPure magazíny v audio podobě. Redakce také každý týden vydává iPure Podcast, který je dostupný pro všechny zcela zdarma. V neposlední řadě děláme pravidelná osobní setkání s Apple fanoušky a redakcí iPure magazínu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *