Vyhrajte nový MacBook Air M3

Vyhraj MacBook Ais M3

MacBooky Air M3 se Applu opravdu povedly! Skvělý design, dílenské zpracování a výrazně vyšší výkon, než který nabízela předchozí generace. Novinku jsme v redakci řádně otestovali, udělali pro vás recenzi a díky podpoře iStores můžete jeden zbrusu nový MacBook Air M3 s námi teď vyhrát!

Jak vyhrát MacBook Air M3?

Je to velice jednoduché. Stačí si od 15. března do 15. dubna 2024 objednat a zaplatit nové roční předplatné našeho magazínu nebo o rok prodloužit sávající předplatné, čímž podpoříte jediný český Apple magazín bez reklam a potažmo celou českou Apple komunitu. My 17. dubna slosujeme všechny objednávky, které splní podmínky soutěže a výherce či výherkyně získá nový MacBook Air M3 v barvě, kterou si sám zvolí.

Tímto děkujeme společnosti iStores, která nám MacBook Air M3 poskytla do soutěže a vážíme si toho, že tímto způsobem podporuje nejen naší tvorbu, ale i širokou Apple komunitu v ČR a SK.

 

 

Do soutěže se mohou zapojit všichni občané České či Slovenské republiky starší 18 let. Do soutěže se nemohou zapojit členové redakce iPure, ani jejich rodinní příslušníci.

Výherce kontaktujeme prostřednictvím emailu, který uvede při registraci a notebook mu osobně předáme po dohodě v naší pražské redakci. Výhru nejde vyměnit za hotovost a pořadatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž zrušit v případě podezření na podvodné jednání.

Sleva na předplatné

Je řada dobrých důvodů, proč si iPure předplatit. Jde o jediný český prémiový Apple magazín bez reklam, PR článků, přeložených nesmyslů, spekulací a jiných bulvarit. Každý týden vydáváme původní, český, elektronický magazín v PDF, ePUB i audio verzi, za kterým stojí tým Apple srdcařů.

Víme, že univerzální odpovědí na všechny otázky lidstva, života a bytí je čtyřicet dva. Proto jsme se rozhodli v rámci soutěže oslavit výroční 330. číslo a nabízíme vám 42% slevu na všechna roční předplatná. Stačí při registraci použít slevový kód AirM3 .

 

Předplatit iPure

 

Jaký je MacBook Air M3?

Chcete vědět jaký je nový MacBook Air M3 a proč si myslíme, že jde o nejlépe odladěný počítač, který kdy Apple vydal? Stáhněte si bezplatně 330. číslo našeho magazínu a přečtěte si naší recenzi. Nebo se můžete podívat na video recenzi Honzy Březiny.

Co nabízí iPure?

Každý čtvrtek vychází prémiový elektronický Apple magazín iPure, ve kterém najdete pět původních článků zaměřených na Apple, Apple produkty, služby a příslušenství. Píšeme pro vás již 6 let recenze, návody, seriály, analýzy a rozhovory. kromě toho pořádáme pravidelné webináře, vydáváme podcast či přehled Apple novinek v newsletteru Moštárna. iPure se stará i o provoz diskuzního serveru MacForum.cz.

Pokud vás zajímá víc, prohlédněte si 330. číslo ve formátu PDF, interaktivním ePUB, zjednodušeném ePUB nebo si poslechněte audio verzi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *