Finálně skvělá akce nejen pro iPad uživatele

Finální akce

Apple po dlouhých letech čekání a odkládání oznámil, že od 23. května bude konečně dostupný Final Cut Pro i pro iPady. To je skvělá zpráva nejen pro iPad uživatele, ale i pro všechny fandy střihu videa ve Final Cutu, protože ukazuje, že na aplikaci se intenzivně pracuje. Při této příležitosti rozjíždíme v iPure seriál o střihu videa ve Final Cut Pro a zároveň pro vás máme finálně skvělou nabídku na předplatné

Finálně skvělá nabídka předplatného

Abychom oslavili příchod Final Cutu na iPad a umožnili všem zájemcům číst náš seriál o střihu videa v tomto programu, nabízíme do 10. června 30% slevu na všechny druhy předplatného. Stačí zaregistrovat nové nebo prodloužit či vylepšit stávající předplatné a uvést slevový kód FINALCUT.

Předplatit iPure

 

Seriál o Final Cut Pro

Počínaje 288. číslem magazínu iPure začne vycházet pravidelná seriál o střihu videa ve Final Cut Pro. probereme v něm, pro koho je výhodnější iPad a pro koho Mac a hlavně postupně projdeme organizaci materiálu, hrubý střih, čistý střih, efektování, barvení, titulky, přechody i export. Pokud vás střih videa baví nebo jen zajímá, můžete se těšit na seriál, který vás naučí s Final Cut Pro.

Final Cut Pro pro iPad

Seriál budou společně psát Kamil Chudačík a Honza Březina. Ti společně dělají i fyzické, online a video kurzy střihu ve Final Cut Pro. Kamil je zkušený střihač, který ve Final Cut Pro postříhal přes tisícovku projektů. Honza je zkušený Apple trenér a zároveň multimediální tvůrce. Společně publikují videa na kanálu Alisczech.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *