Předplať, sdílej a vyhraj iPhone 14!

iPhone 14 Pro

Apple minulý týden začal dodávat nové iPhone 14, 14 Pro a 14 Pro Max. My novinky testujeme, abyste se co nejdřív dozvěděli, nakolik nové funkce ovlivňují jejich každodenní používání. Jedinou nevýhodou nové generace jsou vyšší ceny. A pokud si nemůžete dovolit nový iPhone koupit nebo se vám do něj prostě nechce investovat, můžete zkusit štěstí v naší soutěži a jeden nový iPhone 14 vyhrát!

Předplať, sdílej a vyhraj iPhone 14!

Je to velice jednoduché! Stačí si od 18. září do 24. října 2022 pořídit libovolné roční předplatné iPure a my vás zařadíme do slosování o zbrusu nový iPhone 14. Je jedno jestli půjde o nové předplatné nebo prodloužení stávajícího předplatného. Slosování proběhne 27. října 2022 on-line na našem Facebooku a vítěze oslovíme emailem. Výherce si může vybrat barevnou variantu telefonu dle svých představ.

Sdílet znamená vyhrát lepší iPhone!

Byli bychom rádi, aby se do soutěže zapojilo co nejvíc Apple fandů. Proto podle počtu účastníků soutěže budeme odemykat vyšší modely iPhonů. Když budete sdílet informace o soutěži, zvýšíte šanci vybírat i z dražších variant iPhonů.

do 99 soutěžících bude cenou iPhone 14

100 a více  soutěžících odemkne iPhone 14 Plus

150 a více soutěžících odemkne iPhone 14 Pro

200 a více soutěžících odemkne iPhone 14 Pro Max

Pro soutěžící máme slevu!

Abychom vám rozhodování ulehčili, nabízíme v průběhu soutěže 41% slevu na všechna roční předplatná. Stačí použít slevový kód iPhone14 při on-line objednávce!   

Co nabízí předplatné iPure?

iPure je původní český prémiový elektronický týdeník zaměřený na Apple uživatele a fandy. Každý čtvrtek přinášíme nádherně vysazený elektronický magazín, ve kterém najdete užitečné informace, návody, recenze, zamyšlení a analýzy všeho, co se týká Applu. Předplatitelé mají přístup k celému archivu 200+ čísel. Předplatné ONE navíc obsahuje audio verzi, webináře, výuková videa a další bonusy. iPure zároveň pořádá setkání Apple fandů, pravidelně vydává podcasty a podporuje českou Apple komunitu řadou dalších aktivit. Pokud si předplatíte iPure získáte kvalitní informace bez reklam, spekulací a balastu. Zároveň podpoříte projekt, který pomáhá ostatním. Předem díky za podporu!

BASIC

AUDIO

ONE

Ukázkové číslo

ePUB verze
PDF verze

 

 

 

 

Pravidla soutěže

  • Soutěž probíhá od 18. 9. do 24. 10. 2022
  • Soutěže se mohou účastnit občané ČR či SK starší 15 let. V případě nezletilého výherce je nutný písemný souhlas rodičů s výhrou.
  • Do slosování budou automaticky zařazeni noví předplatitelé nebo předplatitelé, kteří prodlouží své stávající předplatné. V obou případech je podmínkou objednat a zaplatit předplatné iPure BASIC, AUDIO či iPure ONE na 1 rok a to v době konání soutěže.
  • Slosování proběhne 27. řijna 2022 a bude online streamováno. Záznam slosování najdete na: https://www.facebook.com/ipure.cz/
  • Vítěz bude zveřejněn na této stránce a kontaktován emailem během 7 dnů od slosování.
  • Vítěz si vybere barevnou variantu iPhonu dle vlastního uvážení.
  • Výhru není možné vyměnit za peněžní plnění.
  • Telefon bude vítězi předán osobně v Praze do 30 dnů od potvrzení barvy dle dostupnosti na českém trhu.
  • Pořadatelem soutěže je společnost iPurecz s.r.o., Žižkov II 3133, 580 01 Havlíčkův Brod, IČO: 064 81 663, DIČ: CZ 064 81 663

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *