Dva Apple magazíny za cenu jednoho

SuperApple + iPure

Celá redakce iPure dělá co je v jejích silách, abychom vám každý týden přinesli pořádnou porci zajímavého čtení, užitečných informací, rad a návodů. Přesto víme, že při nejlepší snaze nemůžeme pokrýt úplně všechna témata. A proto jsme se dohodli s vydavatelem tištěného magazínu SuperApple a nabízíme vám za cenu jednoho předplatného hned dva Apple magazíny.

iPure + SuperApple za jednu cenu

Od 1. 7. až do 31. 8. 2018 nabízíme ke všem novým ročním předplatným iPure jako dárek roční předplatné tištěného Apple magazínu SuperApple. Díky této akci můžete za jednu cenu získat jak elektronický týdeník, tak tištěný časopis na rok dopředu. A to už je opravdu slušná porce Apple čtení.

Je to velice jednoduché. Stačí si na našem webu objednat roční předplatné STANDARD nebo FULL, zaplatit jej a my vám k němu přidáme roční předplatné časopisu SuperApple zdarma. Tato nabídka platí jak pro nové předplatitele, tak i pro stávající předplatitele, kteří si v době akce prodlouží předplatné o další rok!

SuperApple Magazín

Proč dva Apple magazíny

Možná se ptáte, zda má smysl číst dva magazíny najednou a odpověď je ano. iPure díky své elektronické týdenní formě nabízí jiný úhel pohledu než tištěný dvouměsíčník. Každá forma má své výhody i nevýhody. Každý autor má trochu odlišný pohled na problematiku. A i když je to až neuvěřitelné, tématicky se moc často nepřekrýváme. Každé médium je prostě trochu jiné a vy teď můžete mít dvě za cenu jednoho.

Navíc Apple komunita je jen jedna a jsme přesvědčeni o tom, že bychom si měli navzájem pomáhat a spolupracovat.

Komentářů:

  1. Keď už som predplatiteľom SupeApple, budú mi chodiť dva časopisy alebo niekto zistí, dokedy trvá moje súčasné predplatné? ?

    Ďakujem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *