Připravujeme nový směr magazínu iPure a vy můžete být u toho

Anketa

Dnes jsme vydali 150. číslo magazínu iPure. Jsme šťastní, že jste stále s námi. Jsme hrdí na to, kam se iPure postupně vypracoval a že jsme před pár dny odbavili 6000. objednávku předplatného. Zároveň cítíme závazek posouvat iPure dál a inovovat.

V tomto okamžiku nám běží několik souběžných projektů, které posunou iPure do nové podoby a věříme, že jej udělají ještě atraktivnější. Rádi bychom znali váš názor na současnou podobu magazínu, abychom určili priority jednotlivých chystaných novinek.

Pokud nám chcete pomoct, prosím vyplňte krátkou anketu.

 

Nové formáty magazínu

U příležitosti 150. čísla jsme pro vás připravili kromě webové podoby magazínu a PDF i dva nové experimentální verze ve formátu ePUB. První nabízí graficky ještě bohatší čtenářský zážitek, animace a možnost interaktivity. Druhý je naopak velmi zjednodušenou minimalistickou verzí určenou zejména pro komfortní čtení na malých displejích. Budeme velice rádi, pokud si je stáhnete do aplikace Apple Knihy nebo jiné čtečky a dáte nám vědět svůj názor na jejich přínos.

iPure 150/2020

Nová mobilní aplikace

Druhou novinkou, na které pracujeme je nová generace mobilní aplikace. Zaměřili jsme se na vyšší komfort čtení a poslechu audio verze magazínu. Budeme rádi, když nám v anketě dáte vědět, zda jsou i další oblasti, na které bychom se měli zaměřit. Novou generaci aplikace chceme dokončit v průběhu podzimu, takže je ještě prostor na další úpravy.

 

Členství místo předplatného

Poslední projekt, na které aktuálně pracujeme je změna obchodního modelu. iPure se během let rozrostl o řadu přidružených projektů. Kromě magazínu děláme i výuková videa, poradnu, Moštárnu, webináře, podcasty, setkání, kurzy, provozujeme diskuzní forum nebo digit.cz s přehledem novinek.

Čím dál intenzivněji si uvědomujeme, že iPure již není jen magazín, ale hlavně obrovská a živá komunita, které bychom chtěli nabízet co nejucelenější informační servis a zapojit i další partnery, o kterých by Apple uživatelé mohli čerpat benefity. Pokud je cokoli, co vám na české Apple scéně chybí, dejte nám vědět v anketě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *