Nové předplatné iPure AUDIO a iPure ONE

iPure One

Byli bychom rádi, kdyby byl magazín iPure přístupný co nejširší Apple komunitě. Proto jsme se rozhodli zjednodušit systém předplatného, snížit jeho cenu a zavést samostatné předplatné pro audio verzi. Co vše se změnilo a proč?

iPure Audio

Audio verze magazínu vychází každý čtvrtek společně s jeho textovou verzí. Hlasem iPuru je skvělá Dana Verzichová a o dokonalou technickou stránku zvuku se stará mistr zvuku Pavel Černoch z NarrativeSound. Díky audio verzi můžete poslouchat iPure kdykoli a kdekoli, takže pokud nestíháte magazín číst, můžete jej poslouchat cestou do práce, při práci nebo třeba při běhu. Audio verze je navíc cestou, jak náš obsah zpřístupňujeme komunitě se zrakovým postižením, pro kterou jsou Apple produkty velmi důležitou pomůckou.

Pro ty fandy, kteří iPure výhradně poslouchají a nečtou, jsme nově zavedli předplatné iPure AUDIO, ve kterém získají za zvýhodněnou cenu pouze audio verzi a mohou tak ušetřit přes 1000 Kč!

 

iPure ONE

Druhou novinkou je fakt, že jsme nahradili dvojici předplatných STANDARD a FULL jedním novým předplatným iPure ONE. Stejně jako Apple chceme nabízet jednoduché, srozumitelné produkty za dobrou cenu. A tak jsme se rozhodli, že dvě podobné úrovně předplatného sjednotíme do jedné, pod kterou najdete veškerý obsah, který publikujeme.

Předplatné iPure One obsahuje všechny textové formáty (PDF, interaktivní ePUB i zjednodušený ePUB), audio verzi, výuková videa, webináře, možnost pokládat otázky redakci i kompletní webový archiv všech starších čísel. S iPure One máte pod jedním předplatným všechny služby!

Všem stávajícím předplatitelům, kteří měli zaplacený STANDARD či FULL jsme automaticky zpřístupnili všechen obsah tak, jak je v předplatném iPure ONE. Postupně jejich předplatné bezplatně převedeme právě na iPure ONE.

Pro nové předplatitele je skvělou zprávou, že iPure ONE nabízíme za stejnou cenu, kterou jsme doteď účtovali za nižší předplatné STANDARD, takže ve srovnání s původním předplatným FULL ušetří přes 2000 Kč ročně!

 

Společně jsme komunita

Věříme, že v komunitě je síla. Česká Apple komunita byla a je silná. iPure vznikl zejména proto, abychom jí nabízeli kvalitní obsah bez reklam, PR a spekulací. V této misi se snažíme pokračovat a dělat iPure ještě dostupnějším co nejvíce uživatelům. Budeme rádi, když se k nám přidáte a vyberete si z nabídky našich předplatných.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *