Životopis Tima Cooka exkluzivně od iPure

Tim Cook životopis

Životopis Tima Cooka nabízí unikátní pohled na jednu z významných osobností spojených se značkou Applu. iPure se podílel na vzniku českého překladu žvotopisu Tima Cooka, pod kterým je podepsaný Leander Kahney. Využijte unikátní příležitost získat český životopis mezi prvními a to buď se slevou nebo dokonce zdarma!

Speciální nabídka pro předplatitele iPure

Pokud chcete získat knihu mezi úplně prvními a ještě ušetřit, můžete využít naší exkluzivní předobjednávku. Získáte tak jistotu, že se na vás kniha dostane a zároveň vám na knihu dáme slevu 20%!

A nebo můžete knihu získat úplně zdarma. Pokud si v období od 12. 2. 2020 do 29. 2. 2020 objednáte a zaplatíte nové roční předplatné STANDARD či FULL nebo prodloužíte o rok stávající předplatné STANDARD či FULL, získáte od nás knihu zdarma včetně poštovného!

Pokud chcete knihu získat k předplatnému, stačí jej objednat zde, v okamžiku, kdy bude kniha k dispozici vás kontaktujeme a dohodneme dodání. Pokud chcete předobjednat knihu bez předplatného vyplňte následující formulář:

Závazná předobjednávka knihy


(zvýhodněná cena 311 Kč za kus)


Poštou ČR (89 Kč)Poštou zahraničí (199 Kč)Osobně v Praze (0 Kč)


* takto označená pole jsou povinná

V obou případech vám bude kniha doručena v druhé polovině března 2020, jakmile bude k dispozici.

 

Tim Cook – Génius, který povznesl Apple na novou úroveň

Timothy Donald Cook, známý spíše jako Tim Cook, je v současné době generálním ředitelem nejhodnotnější a nejinovativnější společnosti světa, Apple. Jeho začátky přitom nebyly vůbec snadné.

Do Applu nastoupil Tim krátce po návratu Steva Jobse v roce 1998 a postupně se probojoval až na provozního ředitele společnosti, druhého muže po Stevu Jobsovi. Právě ten se jím nechával zastupovat v průběhu svých nemocničních hospitalizací a vkládal v něj a v jeho manažerské dovednosti neutuchající důvěru.

Když Steve Jobs pozici ředitele společnosti opouštěl, jeho volba byla jasná. Nástupcem se stal právě Tim Cook. Pro veřejnost do té doby nepříliš známý chlapík s podstatně odlišným vystupováním a tišším projevem, než měl Steve.

V prvních letech svého působení byl s Jobsem často srovnáván, avšak přesto vetkl Applu svůj nový osobitý styl a dokázal hodnotu celé společnosti znásobit. Pod jeho vedením se také podařilo přinést na trh řadu nových špičkových produktů, díky kterým je i dnes Apple synonymem kvality, designu a inovace.

Životopis Tima Cooka vychází v březnu 2020.
Kniha má 288 stran a vazbu V2 (paperback)
Její oficiální koncová cena bude 389 Kč.

Tim Cook - Génius, který povznesl Apple na novou úroveňukázka z knihy

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *