Back to school speciální sleva!

Back to school

Akce Back to school má tradici nejen u Applu samotného, ale i u nás v magazínu iPure. Blíží se konec prázdnin, končí čas relaxace a je na čase se opět zaměřit na práci. S tou nám pomáhají Apple produkty a my jsme tady proto, abychom vám pomohli je využívat naplno. S předplatným iPure získáte přístup k největšímu českému archivu původních, praktických a užitečných informací pro Apple uživatele bez reklam a PR.

Speciální sleva

Pokud si od 20. 8. 2022 do 14. 9. 2022 objednáte nové předplatné iPure nebo prodloužíte či vylepšíte stávající předplatné a použijete slevový kód BTS33, získáte 33% slevu. Akce platí na všechny typy předplatného bez omezení. Sleva nejde kombinovat s jinými slevovými akcemi.

 

Proč si předplatit iPure?

Magazín iPure již čtvrtým rokem přináší čtenářům původní české články bez reklam, spekulací, PR článků a jiného balastu. V redakci se snažíme připravovat maximálně praktický, odborný obsah, který vám pomůže využívat své Apple miláčky lépe, efektivněji či pohodlněji. Každý čtvrtek vychází nové číslo elektronického magazínu, který můžete číst ve formátu PDF, interaktivním ePUB či zjednodušeném ePUB pro malé displeje. Zároveň vychází i audio verze, takže pokud nemáte čas nebo chuť číst, můžete iPure poslouchat třeba cestou do práce, při vaření nebo při sportu.

S předplatným iPure získáte nejen přístup k aktuálním číslům, ale i k celému archivu! Aktuálně v něm najdete tisícovku článků a přes 300 hodin audia.

Navíc v rámci projektu iPure děláme řadu dalších aktivit pro Apple komunitu. Vydáváme pravidelně podcast, týdenní přehled novinek Moštárna, provozujeme diskuzní server MacForum.cz či agregátor novinek ze světa Applu Digit.cz.

iPure je zároveň vydavatelem odborné literatury. V posledním roce jsme vydali celkem čtyři knihy pro Apple uživatele: Jak na Apple Fotky, Jak na iMovie, Jak na zvuk s Applem, Můj podivuhodný život s iPadem či Jak na Mac.

Tím, že si předplatíte iPure podpoříte celou českou Apple komunitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *