Záznamy přednášek ke stažení

Apple konference jsou oblíbeným místem, kde se můžete setkat s ostatními Apple fandy a načerpat nové znalosti, zkušenosti a postupy. Pokud jste neměli možnost se některé z realizovaných konferencí zúčastnit, nabízíme vám záznamy jednotlivých přednášek.

Online Apple konference 25. 3. 2020

Koronavirus nás donutil nahradit fyzickou konferenci ve Zlíně online konferencí pořádanou na platformě Webex. To ale nic neubralo na obsahu přednášek a ohlas účastníků byl vynikající.

Balíček všech přenášek

Balíček všech 6 přednášek si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu a ušetřit víc jak 40%! Obsahuje celkem přes 5 hodin přednášek a jako bonus přednášku o historii Apple produků. (19.99 EUR)

 

Jak Apple může zlepšit váš život
(Filip Brož, šefredaktor iPure.cz a lektor)


iPhone, iPad nebo MacBook nejsou jen kusy železa. Při správném použití vám opravdu mohou zlepšit nejen pracovní, ale i osobní život. Filip vám představí konkrétní příběhy a osobní worfklow. Velmi rychle pochopíte, že iPhonem to v žádném případě nekončí. Apple i nadále dominuje svým „uzavřeným“ ekosystémem. Přijďte se přesvědčit sami. (5,99 EUR)

 

Může iPad nahradit počítač?
(Honza Březina, certifikovaný trenér Apple)


Tablet byl podle Steva Jobse zařízením, které zcela nahradí klasické počítače. Od uvedení iPadu uplynulo již 10 let a otázkou je, zda to opravdu dokáže. Připravili jsme pro vás přehled situací, ve kterých iPad exceluje i těch, ve kterých stále nedokáže počítači konkurovat. Pojďme si ukázat, kde tablet dává smysl a kde ne. (5,99 EUR)

 

Tipy a triky pro lepší využití Apple produktů
(Filip Brož, šefredaktor iPure.cz a lektor)


Handoff, multitasking, práce s Dockem na iPadu, gesta, aplikace, ovládací centrum, notifikace a mnohem, mnohem více. Filip vám představí nejlepší tipy/triky, které můžete vymáčknout ze svých iOS (iPadOS) a macOS zařízení. Žádná teorie, ale tvrdá praxe a mnohaleté zkušenosti. A možná dojde i na Apple Watch… (5,99 EUR)

 

iCloud od A do Z
(Honza Březina, certifikovaný trenér Apple)


Apple iCloud je službou propojující všechna Apple zařízení, služby a aplikace. Může být skvělým pomocníkem, pokud je správně nastaven a používán. Zároveň ale může i velmi komplikovat život, pokud k němu budete přistupovat špatně. Pojďme nakouknout pod pokličku iCloudu a vysvětlit si, jak jej využít naplno. (5,99 EUR)

 

Apple produkty a osobní efektivita
(Honza Březina, certifikovaný trenér Apple)


Technika vám může pomáhat, ale může vás i zatěžovat, vyrušovat a rozptylovat. V této přednášce se zaměříme na to, jak velice jednoduše a s využitím systémových aplikací Kalendář, Připomínky a Poznámky zapracovat na osobní efektivitě, ušetřit nějaký čas při práci a zvládnout svůj osobní time managemant. Ukážeme si konkrétní workflow, rozdělení rolí jednotlivých aplikací a propojení různých zařízení. (5,99 EUR)

 

Chytrá domácnost – HomeKit
(Michael Vita, redaktor iPure a osobní trenér Apple)


Během 60 minut vás seznámíme nejen s historií, ale i současností a budoucností chytré domácnosti od Applu. Dozvíte se jak funguje, uvidíte možnosti ovládání od hodinek až po televizi. Čekají na vás návody pomocí kterých se naučíte tvořit automatizace i osobní zkratky v systému iOS. Vše bude prezentováno na reálném domě, ve kterém Michael několik let žije. (5,99 EUR)