Soutěž o dvojitý upgrade

Máte rádi své Apple produkty, ale cítíte, že je nevyužíváte na 100%? V takovém případě pro vás máme řešení! Vyhrajte k předplatnému iPure Apple kurz a naučte se používat své jablíčko.

Proč číst iPure?

iPure přináší každý čtvrtek pět původních, praktických článků pro Apple fandy a uživatele. Návody, postupy, recenze, analýzy, rozhovory a další užitečné čtení v podobě nádherně vysazeného elektronického týdeníku. Nestíháte číst? iPure vychází i v audio podobě, kterou můžete poslouchat třeba cestou do práce. K tomu můžete každou neděli odebírat Moštárnu, přehled dění kolem Apple produktů, poslouchat Podcast, sledovat Webináře nebo přijít na setkání iOveček. Prostě se snažíme dělat vše  pro to, abyste se mohli pravidelně vzdělávat a učit se lépe využít svá Apple zařízení.

 

Vyhrajte k předplatnému kurz

Chcete se posunout ještě dál? V tom případě by vás mohla potěšit naše nová blesková soutěž. Pokud si od 5. do 12. prosince 2019 přeplatíte iPure nebo prodloužíte své stávající předplatné, zařadíme vás do slosování o jeden ze 3 Apple kurzů Ilumio dle vlastního výběru.

Slosování proběhne 13. prosince 2019 a jména výherců oznámíme zde na této stránce a samozřejmě je kontaktujeme emailem.

 

Objednat či prodloužit předplatné iPure 

 

 

 

Co je iPure?

iPure je původní český elektronický magazín, který vychází jednou týdně v PDF podobě. Neobsahuje žádné reklamy, spekulace ani neužitečné informace. Publikujeme pouze původní články, praktické návody, recenze, analýzy a postupy určené pro uživatele Apple zařízení. Každý týden se můžete těšit na 5 nových článků. Předplatné STANDARD obsahuje přístup k PDF magazínu včetně kompletního archivu všech předchozích čísel, přístup k Moštárně a k webovému archivu článků. Stojí 200 Kč měsíčně. Předplatné FULL navíc přidává audio verzi magazínu, výuková videa, webináře a možnost pokládat otázky členům redakce. Stojí 400 Kč měsíčně. Ukázkové číslo magazínu iPure si můžete stáhnout zde:

iPure 100/2019

Každé číslo je také namluvené v audio podobě. Skrze naši aplikaci pak můžete číst nejen PDF magazín a stáhnout si offline do zařízení jednotlivá čísla, ale i poslouchat všechny iPure magazíny v audio podobě. Redakce také každý týden vydává iPure Podcast, který je dostupný pro všechny zcela zdarma. V neposlední řadě děláme pravidelná osobní setkání s Apple fanoušky a redakcí iPure magazínu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *