Vyhrajte jednu ze tří špičkových Powerbank

Soutěž o Powerbanku

iPure je prémiový elektronický magazín o Apple, ve kterém se snažíme přinášet ty nejlepší informace bez spekulací, reklam a PR nesmyslů. Místo kvantity jsme si zvolili cestu kvality. Proto jsme rádi, že v září můžete vyhrát k předplatnému jednu ze tří Powerbank od společnosti xtorm, která se také zaměřuje na kvalitu.

Jak vyhrát?

Je to velice jednoduché. Pokud si od 6. 9. do 30. 9. 2020 nově předplatíte nebo prodloužíte libovolné předplatné iPure, automaticky vás zařadíme do slosování. Slosování proběhne 5. 10. 2020 a vybereme celkem 3 vítěze. První získá powerbanku xtorm Fuel Series 3, druhý powerbanku xtorm Apollo XB3 a třetí špičkový model xtorm AC Power Bank Pro 41 600 mAh!

Pokud se rozhodnete pro roční předplatné iPure, můžete využít i speciální 33% slevu se slevovým kódem XTORM!

 

Výherci

Z předplatitelů jsme vylosovali následující 3 výherce:

Fuel Series 3: Roman Zajíc
Apollo XB3: Luci Čechurová
Power Pro: Daniel Zlý

Výhercům gratulujeme a kontaktujeme je emailem.

 

Powerbanky xtorm

Holandská značka xtorm se zaměřuje na příslušenství nejen pro Apple s důrazem na kvalitu a špičkové provedení. V rámci soutěže můžete získat jednu ze tří jejich powerbank:

xtorm Fuel Series 3 10 000 mAh

Powerbanka s kapacitou 10 000 mAh je vybavena dvojicí USB-A a jedním USB-C portem, který podporuje 18W PowerDelivery, takže dokáže rychle nabít iPhone i iPad. Powerbanka obsahuje špičkové A-class Li-polymer akumulátory s automatickým power managemantem, přepěťovou a teplotní ochranou. Váží 210g.

xtorm Apollo XB3 series 15 000 mAh

Powerbanka s kapacitoz 15 000 mAh je vybavena jedním USB-A portem s podporou QC 3.0, jedním USB-C výstupem s výkonem 15W a jedním USB-C s Power Delivery 18W. Součástí balení je i odnímatelný USB-C kabel. Váží 347g.

xtorm AC Power Bank Pro 41600 mAh

Špičková powerbanka pro nejnáročnější uživatele nabízí kapacitu 41 600 mAh díky které dokáže 2x nabít MacBook Pro!. Je vybavena dvojicí USB-A portů a dvojicí zásuvek 22V/200W. Díky této kombinaci můžete nabíjet jakékoli zařízení. Váží 1400g.

 

Co nabízí předplatné iPure?

iPure je původní český prémiový elektronický týdeník zaměřený na Apple uživatele a fandy. Každý čtvrtek přinášíme nádherně vysazený elektronický magazín, ve kterém najdete užitečné informace, návody, recenze, zamyšlení a analýzy všeho, co se týká Applu. Předplatitelé mají přístup k celému archivu 150 čísel a webové podobě s předplatným STANDARD a předplatné FULL navíc obsahuje audio verzi, webináře, výuková videa a další bonusy. iPure zároveň pořádá setkání Apple fandů, pravidelně vydává podcasty a podporuje českou Apple komunitu řadou dalších aktivit. Pokud si předplatíte iPure získáte kvalitní informace bez reklam, spekulací a balastu. Zároveň podpoříte projekt, který pomáhá ostatním. Předem díky za podporu!

Ukázkové číslo

ePUB verzePDF verze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.