Vyhrajte možnost vyzkoušet Vision Pro

Vision Pro je novinkou, na kterou jsme dlouho čekali a teď plní všechna světová média, sociální sítě a YouTube kanály. U nás v iPure si můžete již nyní začít číst seriál o tom, jaký je Vision Pro v praxi, protože jeden kus máme k dispozici fyzicky v redakci. A protože nejsme lakomí, nabízíme vám možnost vyhrát víkendové testování Vision Pro!

Soutěž

Soutěž je velice jednoduchá. Pořiďte si nové předplatné nebo prodlužte či vylepšete stávající, mezi 13. únorem a 13. březnem 2024 a my vás zařadíme do slosování. Je jedno, kterou variantu předplatného zvolíte. 15. března vylosujeme jednoho šťastlivce, kterému bezplatně na víkend Vision Pro půjčíme, aby si mohl tuto úžasnou novinku vyzkoušet na vlastní kůži, doma, v ČR.

 

Sleva

Abychom pro vás celou akci udělali ještě zajímavější, nabízíme všem zájemcům 33% slevu na předplatné. Stačí po dobu soutěže použít při objednávce slevový kód VP33 na libovolné předplatné!

 

Předplatit iPure

 

Vše o Vision Pro

iPure je jediný prémiový Apple magazín v ČR, který každý čtvrtek přináší původní český obsah pro Apple uživatele. Najdete u nás v podobě nádherného elektronického magazínu recenze, návody, postupy, analýzy a reportáže. Vše od českých autorů se zaměřením na praktické využití v ČR.

Kromě jiného v magazínu začal vycházet mini seriál o Vision Pro, ve kterém probereme nejen možnosti jeho pořízení, ale hlavně vlastnosti, ovládání a scénáře, ve kterých může změnit váš život. Samozřejmě pro vás připravujeme i webináře, podcasty a pro omezenou skupinu uživatelů i osobní setkání s možností brýle vyzkoušet.

iPure 325/2024

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *