Cesta snů 2022: Vyhrajte s námi cestu do Applu

Po 2 letech se vrací naše tradice a vy můžete s předplatným iPure vyhrát cestu snů do Applu. Předplaťte si nejlepší Apple magazín v ČR a my vás zařadíme do slosování o cestu do Cupertina. Díky podpoře exkluzivního partnera iStores jeden z vás navštíví Apple Garáž, dům Steva Jobse, 1 Infinity Loop, Apple Park a mnohem víc!

Milujete Apple, technologie, letectví a kosmonautiku? Pak pro vás máme unikátní možnost vyhrát dvoutýdenní cestu snů do Kalifornie. Letošní rok nepřináší přiliš mnoho radostných momentů a my jsme se to společně s iStores rozhodli změnit! Jeden z vás s námi navštíví místa spjatá s historií i současností Applu, podíváme se na Air Show v San Francisku, navštívíme Los Angeles a spoustu dalších míst. To vše na vás čeká v doprovodu Honzy Březiny a party podobných nadšenců jako jste vy.

Cesta snů

Jak soutěžit?

Je to jednoduché jako vždy! Stačí si od 25. 5. do 25. 7. 2022 objednat a zaplatit nové roční předplatné iPure nebo prodloužit o rok stávající předplatné a my vás zařadíme do slosování.

Abychom vám rozhodování udělali ještě jednodušší, po dobu soutěže můžete využít 33% slevu na všechny typy předplatného. Stačí použít slevový kód APPLESEN. Je jedno, jestli si zvolíte BASIC, AUDIO nebo iPure ONE.

1. srpna vylosujeme on-line jednoho výherce, který získá cestu snů do Applu!

 

Exkluzivní partner soutěže

iStoresRádi bychom touto cestou poděkovali společnosti iStores, která se rozhodla podpořit naší soutěž a celou českou komunitu. Díky této spolupráci jsme schopni letos i přes náročné ekonomické období opět uspořádat cestu do Applu a jednomu z vás splnit životní sen! Díky.

 

Cestu snů do Applu

Cesta začne 4. října 2022 odletem z pražského letiště do Los Angeles. Čeká nás Los Angeles, San Francisko, den v Cupertinu s návštěvou 1 Infinity Loop a Apple Parku nebo třeba Mohavského letiště. Návrat do ČR bude 16.10. 2022.

Výherce od nás získá:

 • životní cestu snů do Kalifornie
 • letenku včetně všech poplatků PRG-LAX-PRG
 • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • dopravu na místě se skupinou
 • návštěva centrály Applu v Cupertinu
 • prohlídka San Franciska a Los Angeles

Cestovat budete s Honzou Březinou, který je zkušeným průvodcem a skupinou podobně zaměřených technologických fandů. Postaráme se o vás. Jediné náklady, které si budete muset uhradit sami je stravování. Přesný program najdete na webu CK Ilumio.

Co všechno během cesty zažijete? Můžete si přečíst předchozí zkušenosti a podrobnou reportáž. Na tuhle cestu budete ještě dlouho vzpomínat.

 

Vyhrát cestu do Applu

 

Sdílejte radost a vyhrajte Apple tričko

Pomozte nám sdílet ve své sociální bublině tuto soutěž a my vás za to odměníme. Pokud v průběhu soutěže budete na Facebooku, Twitteru či Instagramu sdílet informaci o této soutěži a do příspěvku přidáte hashtag #AppleSen, zařadíme vás do soutěže o tři originální Apple trička, která jdou koupit pouze v Cupertinu! Každý jednotlivý příspěvek bude zařazen do slosování, takže čím více a častěji budete sdílet, tím větší šanci máte vyhrát!

 

Pravidla soutěže

 • Soutěž probíhá od 25. 5. do 25. 7. 2022
 • Soutěže se mohou účastnit občané ČR či SK starší 16 let. V případě nezletilého výherce je nutný písemný souhlas rodičů s výhrou.
 • Do slosování budou automaticky zařazeni noví předplatitelé nebo předplatitelé, kteří prodlouží své stávající předplatné. V obou případech je podmínkou objednat a zaplatit předplatné iPure BASIC, AUDIO či iPure ONE na 1 rok a to v době konání soutěže.
 • Slosování proběhne 1. srpna 2022 a bude online streamováno. Záznam slosování najdete na: https://www.facebook.com/ipure.cz/
 • Vítěz bude zveřejněn na této stránce a kontaktován emailem během 7 dnů od slosování.
 • Výhru není možné vyměnit za peněžní plnění. Fyzická cesta snů propadá v případě, že vítěz nesplní podmínky nutné pro vstup do USA nebo se z jakéhokoliv důvodu cesty nezúčastní. Vítěz za sebe může na cestu poslat náhradníka, jeho jméno je ale nutné oznámit pořadatelům do 10. srpna 2022.
 • Pokud v plánovaném termínu nebude možné cestovat do USA z důvodu vládních restrikcí, přeložíme cestu na pozdější termín.
 • Pořadatelem soutěže je společnost iPurecz s.r.o., Žižkov II 3133, 580 01 Havlíčkův Brod, IČO: 064 81 663, DIČ: CZ 064 81 663

 

Proč číst iPure?

iPure je jediný český prémiový magazín, který nabízí původní český obsah bez reklam, PR článků, spekulací, kachen a jiného bulvárního obsahu. Na rozdíl od většiny českých Apple serverů se nesoustřeďujeme na to, jak by mohl vypadat příští iPhone, ale na praktické návody, postupy, doporučování nejlepšího příslušenství, testy zásadního hardwaru a obsah, který je užitečný a praktický.

Jednou týdně vychází magazín v podobě elektronického magazínu, který můžete číst jako PDF v tiskové kvalitě, interaktivní ePUB, ve zjednodušené formě pro malé displeje nebo třeba poslouchat jako audio knihu! Navíc pořádáme webináře, publikujeme výuková videa a týdenní sumář Apple dění Moštárna.

Pokud si předplatíte iPure získáte kvalitní informace bez reklam, spekulací a balastu. Zároveň podpoříte projekt, který pomáhá ostatním. Předem díky za podporu!

 

Ukázkové číslo zdarma:

iPure 235/2022

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *