Soutěž o vybavení pro chytrou domácnost od VOCOlinc

Vybavení pro chytrou domácnost, zejména modely kompatibilní s HomeKitem, nás v redakci iPure baví. Proto jsme pro vás připravili soutěž ve spolupráci s VOCOlinc, ve které můžete vyhrát sadu HomeKit doplňků k předplatnému našeho magazínu.

Jak soutěžit?

Je to velice jednoduché. Stačí si od 8. do 31. 12. 2020 zaplatit nové roční předplatné iPure nebo o rok prodloužit stávající předplatné a my vás automaticky zařadíme do slosování. Losovat budeme 3. 1. 2021 na našem Facebooku a jeden vylosovaný vítěz získá balík chytrých produktů VOCOlinc.

Pokud po dobu soutěže při objednávce použijete slevový kód Vocolinc, dostanete na roční předplatné slevu 30%. Tato sleva platí pro všechny roční typy předplatného!

Produkty VOCOlinc

Pro výherce je připraven balíček produktů značky VOCOlinc pro chytrou domácnost. Konkrétně se jedná o následující produkty:

Sleva na produkty od VOCOlinc

Ve spolupráci s VOCOlinc čtenáři iPure magazínu v ČR a na Slovensku mohou využít speciální promo kód, díky kterému obdržíte 10% slevu na všechny VOCOlinc produkty.

Pro vocolinc.cz je to 10% kód IPURE10
Pro vocolinc.sk je to 10% kód IPURE10SK
 
Platí nezávisle na výši objednávky. 

Co je iPure?

iPure je původní český elektronický magazín, který vychází jednou týdně v PDF a ePUB podobě. Neobsahuje žádné reklamy, spekulace ani neužitečné informace. Publikujeme pouze původní, praktické návody, recenze, analýzy a postupy určené pro uživatele Apple zařízení. Každý týden se můžete těšit na 5 nových článků. Kromě toho máte také vlastní aplikaci, vytváříme každý týden podcasty či výuková videa.

Nabízíme tři varianty předplatného

BASIC

STANDARD

FULL

Ukázkové číslo magazínu iPure si můžete stáhnout zde:

iPure 63/2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *