Vyzkoušejte nejmodernější platební bránu a ušetřete

Plaťte se Stripe

V iPuru milujeme novinky a inovace. Proto jsme velice rádi jako jedni z prvních v ČR využili možnost nasadit jednu z nejmodernějších platebních bran na světě STRIPE. Díky tomu můžete za své předplatné platit pohodlněji, bezpečněji a navíc v aktuální akci ušetřit!

Proč STRIPE?

Stripe začal fungovat jako fintech start-up v roce 2009 pod vedením Johna a Patricka Collison v San Francisku s cílem zlevnit, zjednodušit a zpříjemnit placení na internetu. V roce 2010 se dostal do věhlasného Y Incubátoru a rok na to se dostal pod křídla respektovaného Sequoia Capital fondu. Dnes patří mezi nejpopulárnější platební platformy a využívají jej největší hráči na světě.

Na konci roku 2019 nás STRIPE oslovil na základě předchozích kontaktů a nabídl nám, že můžeme patřit mezi beta testery v České republice, kterou letos oficiálně přidává do seznamu podporovaných zemí. Rádi jsme toho využili a tento týden jsme díky tomu Stripe nasadili do ostrého provozu jako jedni z prvních v ČR.

Co to znamená pro vás? V první řadě spolehlivější, bezpečnější a jednodušší možnost on-line platby za předplatné. Takže méně zamítnutých plateb, bezpečnější prostředí a jednodušší platby včetně možnosti používat bez problémů Twisto, Revolut, Curve a další moderní platební metody. Aktuálně pracujeme na nasazení Apple Pay přímo na našem serveru, kterého byste se měli dočkat ve velmi blízké době.

 

Vyzkušejte STRIPE a ušetřete!

Budeme rádi, když si v praxi vyzkoušíte, jak jednoduché a pohodlné je placení přes Stripe. Proto jsme se rozhodli spustit speciální akci, při které můžete využít 30% slevu na všechny druhy předplatného! Pokud se rozhodnete pro roční předplatné a zaplatíte přes Stripe, dáme vám navíc 2 měsíce předplatného ZDARMA! Je to velice jednoduché.

  1. Vyberte si libovolné předplatné iPure z naší nabídky. Je jedno jestli půjde o nové předplatné, prodloužení nebo upgrade.
  2. Zadejte při platbě slevový kód STRIPE do políčka Slevový kód a klikněte na Použít.
  3. Zvolte platební metodu Stripe a zaplaťte libovolnou debetní či kreditní kartou.

Pozor, akce běží pouze do 15. února 2020!

Komentářů:

  1. Zdravím vás. To je milé překvapení ze strany Stripe. O jejich platební bráně jsem uvažoval pro svůj web, ale nebyla popdora naší země. Píšete, že Českou Republiku letos oficiálně přidává do seznamu podporovaných zemí. Už se tak stalo a nebo ještě ne? Protože na jejich webu stále naši zemi mezi podporovanými nevidím a ani při registraci účtu není možné ČR v seznamu vybrat. Díky a palec nahoru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *