Odebírej Moštárnu a vyhraj univerzální kabel inCharge 6

inCharge 6

Každou neděli večer vydáváme Moštárnu, přehled všeho nejdůležitějšího ze světa technologií a hlavně Apple produktů. Moštárnu můžete odebírat bezplatně i vy a navíc můžete právě teď vyhrát jeden z pěti univerzálních kabelů inCharge 6!

Proč číst Moštárnu?

Chcete mít přehled o tom, co se děje ve světě technologií? Zajímají vás nové produkty, aplikace, služby a přitom nemáte čas každý den sledovat internet? Proto to děláme za vás. Redakce iPure sbírá celý týden ty nejzajímavější novinky, odděluje zrno od plev a v neděli vám vše sesumírujeme do Moštárny.

Moštárnu můžete odebírat bezplatně prostřednictvím emailu nebo ji můžete číst na webu, pokud máte předplatné iPure. To znamená, že emailem můžete dostávat Moštárnu zcela zdarma a nemusíte mít ani předplatné!

Registrace do Moštárny

Soutěž o inCharge 6

Pokud se do 30. 8. 2020 stanete odběratelem či odběratelkou Moštárny, zařadíme vás automaticky do slosování o univerzální kabel inCharge 6. Slosování proběhne 2. 9. 2020 na naší Apple konferenci pod dohledem všech přítomných účastníků. Losovat budeme celkem 5 výherců, abychom zvýšili vaší šanci na výhru.

Výherci jsou: Martin Simonik, Ondřej Cvrk, Kateřina Brunová, Marek Ofler a Jakub Švejda.

Výherce kontaktujeme emailem a inCharge 6 jim zašleme na dodanou adresu v ČR či SK nebo předáme osobně v Praze.

Kabel inCharge 6

Někdy jsou ty nejmenší gadgety ty nejužitečnější. Kabel inCharge 6 nikde nezapomenete, protože díky unikátní magnetické konstrukci jej můžete nosit na klíčích, v batohu nebo třeba na poutku. Nabízí celkem 6 různých portových kombinací. Zapojit jej můžete do USB-A nebo USB-C portu. Na straně zařízení může být USB-C, Lightning nebo microUSB. Kabel zvládá jak nabíjení, tak datový přenos. Další informace o InCharge 6 najdete na webu distributora nebo třeba v recenzi Alisczech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *