Soutěž: Hýčkejte své uši s iPure

iPure vychází nejen v podobě elektronického magazínu ve formátu PDF a ePUB, ale i v audio podobě načtené nádherným profesionálním hlasem. Rádi bychom vám audio verzi představili a zároveň vám dali možnost poslouchat ji v nejluxusnější podobě. Vyhrajte s námi skvělé AirPods Max!

Soutěž o AirPods Max

Je to velice jednoduché. Stačí si od 21. 1. do 14. 2. 2021 předplatit roční předplatné FULL nebo upgradovat stávající předplatné právě na roční variantu FULL a my vás automaticky zařadíme do slosování. 16. 2. 2021 vylosujeme on-line na našem Facebooku jednoho z předplatitelů a kontaktujeme emailem. Výherce si může vybrat barevnou variantu sluchátek, která se mu nejvíc líbí a my mu ji zdarma doručíme.

Předplatit iPure

Abychom vám soutěžení zpříjemnili, nabízíme po dobu soutěže 25% slevu právě na roční předplatné FULL. Stačí při registraci či upgrade stávajícího předplatného použít slevový kód AirPodsMax.

AirPodsMax

 

Audio verze iPure

Všem předplatitelům, kteří zvolili variantu předplatného FULL je k dispozici iPure v audio podobě. To se týká nejen aktuálního čísla, ale poslouchat můžete celý archiv všech více jak 165 čísel. Audio verze je k dispozici jak v naší mobilní aplikaci pro iOS, tak ke stažení v podobě jednotlivých MP3 souborů. Poslouchat tedy můžete na jakémkoli zařízení a to jak on-line, tak si audio verzi magazínu stáhnout.

Pokud nestíháte číst iPure, je audio verze ideální řešení. Můžete ji poslouchat cestou do práce, při řízení auta nebo třeba ve volných chvílích.

Za audio verzí stojí Pavel Černoch z Narrative Sound, který má za sebou desítky let profesionální práce pro BBC a většinu českých rádií a hlasem magazínu je Danča.

Zde si můžete poslechnout 167. číslo našeho magazínu:

Úvodník
Sportujeme kdykoli
Změna herního prostředí
HomePod mini
Intelu zvoní hrana
Jak na animované mapy a pozadí v iMovie

Apple AirPods Max

Sluchátka AirPods Max jsou tím nejlepším, co může Apple pro vaše uši nabídnout. Kromě ikonického designu nabízejí zejména skvělé ANC a automatickou optimalizaci reprodukce s využitím strojového učení. Tato luxusní sluchátka v hodnotě 16 490 Kč můžete v naší soutěži získat zcela zdarma. Zajímá vás, co všechno umí? Podívejte se na video Honzy Březiny.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *