222 důvodů proč číst iPure

Přesně 2. 2. 2022 ve 22:22 minut vychází 222. číslo Apple magazínu iPure! Je to nejen spousta dvojek, hlavně obrovská spousta obsahu, kterou získáte s předplatným. A tím nekončíme! Až do 22.2.2022 můžete uplatnit na předplatné iPure 2x 22% slevu!

222 čísel, to je opravdu velký archiv!

Pokud si předplatíte Apple magazín iPure, získáte nejen přístup k novým číslům magazínu, ale i k celému archivu všech 222 čísel magazínu, které jsme již vydali. To znamená přes 1100 článků přinášejících praktické, užitečné a většinou nadčasové návody, postupy, analýzy, recenze a rozhovory. Pokud se rozhodnete pro předplatné iPure ONE získáte navíc přístup ke kompletnímu audio archivu a víc jako 150 výukovým videím!

 

Jediný český prémiový magazín pro Apple fandy

iPure je jediný prémiový elektronický týdeník, který v ČR vychází pro Apple komunitu. iPure je magazín bez reklam, PR článků a spekulací se skvělou interaktivní grafickou, profesionálně zpracovanou audio verzí, výukovými videi, webináři a sumářem Apple novinek Moštárna. To vše pro vás připravujeme s vášní poctivých iOvcí, pro které je příprava obsahu nejen práce, ale zároveň i koníček. Do  každého článku dáváme naše zkušenosti, znalosti a mnohaletou praxi. Díky tomu iPure přináší zcela unikátní, 100% původní český obsah, který stojí za to!

 

2x 22% sleva až do 22.2.22

Přestože jsme jednička na trhu, dvojky nás prostě baví. Proto jsme připravili speciální akci, při které můžete až do 22.2.22 získat 22% slevu na kratší předplatné se slevovým kódem 22iP a dokonce 44% slevu na všechna roční předplatná s kódem 44iP! Tuto slevu můžete uplatnit na nové předplatné i na prodloužení či upgrade stávajícího předplatného!

Předplatit iPure

 

Ukázkové číslo iPure

Chcete se podívat, jak takový iPure vypadá a vyzkoušet, jak zní? Každé číslo vychází v několika různých formátech, ze kterých si můžete vybírat podle zařízení, které používáte:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *