Soutěž s Moštárnou o super příslušenství

Soutěž Epico

Moštárna přináší každou neděli přehled toho nejzajímavějšího kolem Applu do vaší emailové schránky. Redakce vždy vybere to důležité a naservíruje vám to v přehledné, rychlé a srozumitelné formě. Právě teď vám navíc Moštárna kromě informací může přinést i super Apple příslušenství Epico.

Odebírejte Moštárnu a vyhrajte

Moštárna je bezplatný emailový servis. Pokud ji odebíráte nebo se k odběru přihlásíte nejpozději do 15. 12. 2019, zařadíme vás automaticky do slosování o dvanáct produktů značky Epico. Konkrétně můžete vyhrát:

1x Epico USB Type-C Hub 9v1Kankajn001

1x Epico Type-C Hub Pro II pro MacBook Pro japroch

5x Epico Silicone Cover na AirPody 1. a 2. generaceMichal Henych, Miroslav Illes, Pavel Pola, Lukáš Nejedlý, Stanislav Papaj

1x Epico Sensor Wireless Car ChargerAntonin447 

3x Epico Case pro iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro MaxPetr Klein, Djsurehand, Vláďa Novotný

1x Epico Neoprene Sleeve na 13″ MacBook – InfoWillow

Účast v soutěži není podmíněna žádným nákupem a vaše emailová adresa nebude použita k jinému účelu, než jen k zasílání Moštárny. Samozřejmě ji nepředáme ani žádné třetí straně.

Epico

 

Proč odebírat Moštárnu?

Každou neděli pro vás připravujeme výběr nejzajímavějších novinek kolem Applu. Nové produkty, aplikace a služby. Dění kolem bezpečnosti, dostupnosti produktů a příslušenství. Přinášíme výběr toho nejzajímavějšího připravený členy redakce iPure. Výběr ověřených informací, bez spekulací, nesmyslů a balastu.

Jaký je formát?

Moštárna vždy obsahuje jeden až dva odstavce textu ke každé zprávě a odkaz na zdroj. Redaktoři iPure pro vás vypíchnou, co se stalo, přidají kontext, určitý nadhled a nechybí ani odkaz na zdrojový článek či články. Moštárna má zatím dvě sekce – Z domova, obsahující odkazy na české články a dění v ČR a Ze světa, kde najdete odkazy na anglicky psané články s českým komentářem.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *