Záznamy přednášek konference iPure NEXT 2018

6. 6. 2018 jsme v pražském Impact HUBu uspořádali první ročník konference iPure NEXT. Všechny přednášky byly zaměřeny na praktické nasazení Apple produktů a jsme opravdu rádi, že bylo plno. Pokud jste neměli možnost se konference zúčastnit, nabízíme vám záznamy všech přednášek.

Pro předplatitele FULL zdarma

Všichni naši předplatitelé, kteří mají variantu FULL, nemusí za záznamy přednášek platit. Postupně je zveřejňujeme v rubrice VIDEO, kde si je můžete přehrát nebo i stáhnout bez dalších poplatků. Děkujeme všem předplatitelům za důvěru a doufáme, že je záznamy zaujmou.

 

Prodej záznamů

Pokud nemáte a nechcete předplatné FULL, můžete si koupit buď jednotlivé přednášky za necelá 4 EURa nebo balík všech sedmi přednášek za 19,90 EUR.

  • Balík všech přednášek
  • Jak na Homekit (Jiří Hubík) V roce 2014 představila společnost Apple, společně s iOS 8 HomeKit, jako svojí softwarovou platformu, která umožní uživatelům nastavit iPhone nebo jiné iOS zařízení pro řízení chytré domácnosti. Jirka vysvětlí kam se platforma posunula, jak funguje, jaká má pravidla a zároveň se podívá na trendy v podporovaném příslušenství. Těšit se může na tipy a triky, zejména pro nastavení scén a automatizací.
  • Udělejte si kancelář kdekoli (Honza Březina) Potřebujete pracovat na cestách, chcete se osvobodit od pracovního stolu nebo jen naplno využít iPhone a iPad? Připravil jsem pro vás přehled praktických tipů a zkušeností digitálního nomáda. Představíme si užitečné příslušenství, aplikace, služby a postupy. Udělejte si mobilní kancelář kdekoli.
  • Osobní produktivita a workflow (Filip Brož) Ze všech stran se na nás hrnou produktivní aplikace všeho druhu, až je někdy těžké se v té záplavě vyznat. Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, kolik aplikací reálně opravdu používáte? Filip vám představí svůj pracovní/osobní den a aplikace, bez kterých se neobejde. Nebudou chybět chytré úkolovníky, aplikace zaměřené na psaní, blokování sociálních sítí či meditaci.
  • iPad only (Jura Ibl) Na začátku roku se Jura rozhodl přenést svůj digitální život na iPad. Pokud vás podobný krok láká a chcete vědět výhody i nevýhody, tahle přednáška je přímo pro vás. Dozvíte se nejen praktické věci kolem iPadu samotného, ale pustíte se i do práce s konkrétními aplikacemi. Největší pozornost bude věnovaná Paperu by 53 a využití iPadu jako náhrady papíru, ale dostane se i na další oblasti a slepé uličky, kudy cesta zatím nevede.
  • Bezpečnost a digitální identita (Honza Kučeřík) Mobilní telefon a tablet je dnes pro většinu z nás tím nejosobnějším a nejintimnějším zařízením. Mnohdy jim svěřujeme daleko více informací, než našim nejbližším. Staly se z nich zpovědnice a úložiště našich tajemství. Ve svém životě se budete mnohokrát muset rozhodnout komu důvěřovat. Honza vám ukáže komu a proč důvěřuje on, a jak v iOS světě funguje digitální identita, která vám může ušetřit spoustu času například při komunikaci s úřady.
  • Vymáčkněte z Macu maximum (Martin Světlík) Váš jablečný počítač toho zvládá více, než tušíte. Staňte se profesionálem a ovládněte klávesové zkratky, virtuální plochy anebo pronikněte do tajů terminálu. Po krátké přednášce budete schopní nejen rychleji pracovat s Macem, ale také si jej přízpůsobit a zapojit do firemního prostředí.
  • Jak na střih videa na Macu (Kamil Chudačík) Potřebujete občas postříhat nějaké video a nejste profesionální střihači? Na co ještě stačí bezplatné iMovie a na jaký typ projektu je již potřeba Final Cut Pro X? Ukážeme si oba v praxi a vysvětlíme si na příkladech, kdy který potřebujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *