Roční předplatné s dárkem

Dárek k předplatnému

Blíží se pomalu Vánoce a my jsme se rozhodli vám trochu usnadnit předvánoční čas. Ke každému ročnímu předplatnému, které si objednáte a zaplatíte do 4. 12. 2018 vám bezplatně přidáme dárek. A nepůjde o dárek ledajaký, vybrali jsme gadgety, které máme vyzkoušené a můžeme je doporučit!

chytré rukavice Mujjo

Standard + chytré rukavice Mujjo

IPure je prémiový elektronický měsíčník pro uživatele a fandy Apple produktů. Každý čtvrtek v něm najdete pět původních článků bez reklam, spekulací či nesmyslů. Vydáváme recenze vybraných produktů, návody, analýzy, rozhovory – vše s důrazem na praktický přínos, od špičkových českých odborníků. V rámci předplatného Standard získáte možnost číst magazín buď v PDF formátů nebo na webu.  Ukázkové číslo iPure si můžete stáhnout například zde.K ročnímu předplatnému Standard si můžete vybrat jeden ze dvou dárků.

  • Tím prvním jsou chytré rukavice Mujjo, které umožňují ovládat chytrá zařízení i při nízkých teplotách. Nešetříme na vás, takže dostanete dvouvrstvou variantu, která spolehlivě chrání a hřeje i při teplotách výrazně pod bodem mrazu. Rukavice jsou k dispozici ve 3 velikostech. Více se  o nich můžete dozvědět zde.
  • Pokud se vám nehodí rukavice, můžete zvolit jako dárek zdarma voucher na 50% slevu na libovolný Apple kurz Ilumio. V nabídce najdete kurzy pro  iPhone, iPad, Mac i Apple Watch.

Hyper Juyce 80W

FULL + USB-A/C nabíječka Hyper Juice 80W

Pokud si chcete dopřát opravdu pořádnou dávku užitečných informací a s maximálním komfortem, máme pro vás předplatné FULL. Kromě PDF a webu získáte přístup k audio verzi, výukovým videím, webinářům a poradně! K ročnímu předplatnému FULL si můžete vybrat z následujících dvou dárků.

  • HyperJuice 80W USB-C nabíjecí adaptér s 4 x QC 3.0 USB umožňuje nabíjet všechna vaše mobilní Apple zařízení. Najdete na něm 1x USB-C a 4x USB-A konektory a dokáže nabídnout až 80 W, takže bez problémů obslouží až 5 zařízení najednou. Nabízí i rychlonabíjení. Více informací o něm najdete zde.
  • Pokud se vám nehodí nabíječka, můžete zvolit voucher na 100% slevu na libovolný Apple kurz Ilumio. V nabídce najdete kurzy pro  iPhone, iPad, Mac i Apple Watch.

Jak získat dárek?

Je to velice jednoduché. Stačí si od 1. 11. do 4. 12. 2018 objednat a zaplatit roční předplatné našeho elektronického magazínu. Tato nabídka platí jak pro nové, tak pro stávající klienty. Po zaplacení předplatného vás kontaktujeme emailem a dárek vám bude doručen službou PPL během 2 následujících týdnů.

 

Ukázkové číslo iPure

Každý čtvrtek pro vás připravujeme původní český obsah, který nenajdete nikde jinde na internetu. Ukázkové číslo si můžete stíhnout zde:

Komentářů:

  1. Dobrý deň, darčeky k predplatnému zasielate aj na Slovensko?
    Ďakujem za odpoveď
    V. Schneider

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *