Soutěžní MacBook Air M3 je u svého vítěze

Na začátku března představil Apple novou generaci MacBooků Air, které dostaly M3 čip. Nadšení z tohoto vydařeného produktu jsme přetavili v soutěž o jeden kus, který věnovala společnost iStores. Soutěž probíhala od 15. března do 15. dubna a v pátek 26. dubna proběhlo na Facebooku iPure vylosování výherce.

Nový MacBook Air M3 vyhrál Tomáš Brettschneider, který si výhru vyzvedl v hradecké prodejně iStores.

Jak a kdy jste se dostal k iPure?

Předplatitelem magazínu iPure jsem byl již v minulosti, jako aktivní uživatel Apple produktů a nadšenec této značky jsem se díky němu seznamoval s novinkami – obnovení vydávání jsem přijal s nadšením. Články v magazínu čtu hlavně při svých cestách.

Jaké bylo vaše první Apple zařízení?

To je pěkně dávno – byl to iPhone 3G a následoval iPod. 

Jaké máte Apple zařízení?

U počítačů jsem zůstával věrný Windows a výrobkům IBM (Lenovo). Můj první notebook Apple byl MacBook Air v roce 2017, pak následoval MacBook Pro a od té doby používám v práci i v soukromí jen MacBooky. Aktuálně osobně využívám tři MacBook Pro notebooky, dva 16palcový a jeden 14palcový, iPhone 15 Pro Max, Watch Ultra a 3 tablety (Air doma a v práci Pročko). Tento rok jsem spolu s kolegy ve své firmě LOSKY, s.r.o. spustil nový projekt, který jsme nazvali LOSKY AI Evolution a pro plné využití všech technologických možností máme v plánu vyměnit podstatnou část počítačového HW, ve výběrovém řízení uvažujeme i větší rozšíření produktů Apple ve firemním prostředí.

Plánujete využít MacBook na práci nebo pro volný čas?

Osobně mám svými Apple produkty vyřešeny všechny pracovní i soukromé situace, proto plánuji vyhraný notebook dát svému synovci, který chodí na základní školu a počítač využije ve škole, ale i doma na hraní her. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *