Tech Pouch – organizér nejen na kabely

Tech Pouch

Mám rád jednoduchost, eleganci a praktičnost. I z toho důvodu rád používám zavazadla od Peak Design, ať už jejich batoh či messenger. Teprve nedávno se mi však do ruky dostal na první pohled jednoduchý organizér na kabely – Tech Pouch. Člověk by řekl, že se jedná o obyčejnou taštičku s přihrádkami. Při detailním zkoumání, a hlavně nošení, však přijdete na tolik vychytávek a způsobu využití, že to snad ani není možné. A přitom nestojí svět.

Jak asi víte, tak dříve jsem na kabely používal pouzdro Bookbook CaddySack od firmy twelvesouth. To funguje dobře, avšak není kvůli svému tvaru příliš skladné ani variabilní. Vložím do něj jen omezený počet kabelů. Oproti tomu brašna Tech Pouch pojme mé kompletní vybavení a ještě mám místo v rezervě.

Chcete PDF verzi tohoto článku? Stáhněte si ji zdarma.

Na cesty i do kanceláře

S rodinou každý týden někam jezdíme. Většinou na návštěvy k rodičům. Pravidelně také dojíždím do Prahy, kde školím Apple. Sem tam v našich prostorách i přespávám a kabely, redukce, nabíječky či powerbanky potřebuji mít neustále při sobě. Podobné vybavení nosím s sebou i na „fotolovy“ – tedy, když vyrážím se svojí zrcadlovkou na krátké výlety do přírody.

Tech Pouch

V takových situacích potřebuji mít s sebou náhradní baterie, karty SD, redukce pro export fotek či jen obyčejné dálkové spouště nebo filtry. Samozřejmě často využívám přihrádky a kapsičky v Everyday batohu či messengeru Peak Design. Mnohem efektivnější a praktičtější je však mít vše v jedné brašně. Ušetří to čas i starosti s tím, zda jste náhodou někde něco nezapomněli.

Tech Pouch je geniální organizér s velmi jednoduchým přístupem přes zip. Úplným rozepnutím získáte organizér ve tvaru písmene V. Díky tomu přehledně vidíte celý obsah. Uvnitř jsou různé kapsy, které byly inspirovány japonským origami. Nabízejí tak velmi zajímavou prostorovou efektivitu, kterou můžete využít dle libosti.

Tech Pouch

Co všechno vozím

Pro představu sem dám seznam kabelů a příslušenství, které s sebou pravidelně vozím:

 • kabel Lightning
 • kabel k Apple Watch
 • 2× kabel USB s konektorem C
 • kabel USB s konektorem microSD
 • kabel USB-C/USB-C
 • kabel Lightning/USB-C
 • nabíjecí adaptér Belkin
 • powerbanka Belkin
 • pětiportová nabíječka LAB.C
 • kompletní adaptér Apple k 16″ MacBooku Pro + nabíjecí kabel USB-C
 • Apple Pencil
 • 2× karta microSD
 • 2× karta SDXC
 • Dock Hyper USB-C k iPadu Pro

Tech Pouch

Možná si říkáte, proč toho používám tolik? Když školím nebo prezentuji, bez těchto kabelů se neobejdu. Chvíli potřebuji k Macu připojit iPad/iPhone a zrcadlit. Jindy zase potřebuji nabít dron, stáhnout fotky, nabít Apple Watch a tak dále. Nikdy nevíte, co vám osud přichystá.

Málem jsem to nespočítal…

V brašně Tech Pouch najdete 16 různých kapsiček, 4 poutka pro tužky (Apple Pencil) a 3 velké úložné prostory. K tomu si přidejte další vnější kapsu na zip, skrze kterou lze prostrčit kabel pro nabíjení z hlavního prostoru. Na těle jsou pak různá oka pro zavěšení na popruhy od Peak Design či jiné zavěšení.

Materiál brašny Peak Design Tech Pouch je vyroben z nylonové tkaniny, která odolá horším povětrnostním vlivům. Když se vám lehce namočí, nic se s obsahem nestane. Výhodou je také to, že brašnu můžete zmáčknout a vždy se přizpůsobí uloženému obsahu, protože většina kapsiček je z velmi flexibilního materiálu. Chvíli jsem u toho seděl, než jsem našel ideální kapsy pro různé kabely a drobnosti. Kdykoliv je však možné vše proházet a jinak uspořádat.

Tech Pouch

Kreativitě se samozřejmě meze nekladou. V Tech Pouch nemusíte nosit jen kabely a drobné příslušenství. Vložit tam můžete i cokoliv jiného. Dovnitř se vejde i peněženka či osobní doklady. Někdy jsem tam vložil i gimbal DJI Osmo Pocket či Action. Při troše šikovnosti se tam vejde i DJI Mavic Mini s baterkou a ovladačem.

Už nikdy tak nemusím hledat kabely po kapsách, v batohu nebo někde pohozené. Díky Tech Pouch máte vše na jednom místě a kdykoliv rychle přístupné. Tech Pouch je jedním z balících prvků Packing Tools od Peak Design. Za 1579 korun si myslím, že není co řešit. Je to super vychytávka pro nejrůznější příležitosti. Na výběr přitom máte dvě barvy – šalvějově zelenou a černou. Pokud se pozorně podíváte na web Peak Design, určitě najdete i další šikovné brašny, třeba pro vaši kosmetiku nebo oblečení.

Soutěž!

A pozor, právě jeden kus Tech Pouch v černé barvě můžete získat. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a poslat nám odpověď na email: info@ipure.cz s předmětem Peak Design – soutěž. Ze správných výherců vylosuji jednoho šťastlivce, který získá Tech Pouch v černé barvě.

Tech Pouch

Soutěžní otázka: Jaký objem (v litrech) má brašna Peak Design Tech Pouch?

Své odpovědi zašlete nejpozději do pondělí 18. 5., 20.00 hod. Následující den proběhne vyhlášení vítěze, kterého budeme informovat nejen na našich sociálních sítích, ale i e-mailem.

Vítězem se stává: Milan Kunc. Záznam losování naleznete na našich sociálních sítích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.