Soutěž Apple Restart: vyhrajte Apple novinky roku 2020!

Současná pandemie zasáhla v nějakém slova smyslu asi každého z nás. iPuru jste pomohli vy, naši čtenáři, když jste nás nenechali na holičkách ani v těžkých dobách a my jsme vám za to vděční. Rádi bychom vám to oplatili, a proto jsme připravili soutěž Apple Restart, ve které můžete získat nejnovější iPhone SE 2020 a iPad Pro 2020!

Doufejme, že se blíží konec restrikcí a život se začne vracet do normálu. Rádi bychom k tomu pomohli impulzem v podobě Apple Restartu. Když budete mít štěstí, získáte od nás nejnovější Apple techniku. Dále on-line kurzy, ve kterých vás naučíme ji využít naplno a rok předplatného zdarma, abyste si mohli udržovat přehled o nejnovějších aplikacích, postupech a trendech. Navíc pro všechny účastníky soutěže jsme připravili výhodnou 42% slevu na předplatné, protože chápeme, že v dnešní době se počítá každá koruna.

Co můžete získat?

V soutěži Apple Restart získávají odměny úplně všichni, protože všichni potřebujeme nějakou pomoc. Každý účastník získá 42% slevu na libovolný typ předplatného. Je jedno jestli si předplatíte na měsíc nebo rok, jaké předplatné si vyberete nebo zda jste novým čtenářem nebo budete obnovovat stávající předplatné. Stačí při objednávce v průběhu soutěže uvést slevový kód RESTART.

Dále na konci soutěže vylosujeme ze všech, kteří si objednali měsíční předplatné v době soutěže jednoho, který získá nový iPhone SE 2020, který mu pomůže znovu nastartovat sebe, školu nebo třeba podnikání! Je jen na vás, jakou barvu si zvolíte.

Zároveň na konci soutěže slosujeme všechna roční předplatná objednaná v době konání a vylosovaný předplatitel získá iPad Pro 11″ 2020! Opět je jen na vás, kterou barevnou variantu budete chtít, případně zda si budete chtít připlatit rozdíl v ceně a dostat větší verzi.

Oběma výhercům navíc k fyzickým cenám přidáme dva Apple on-line kurzy dle vlastního výběru a upgradujeme předplatné iPure o další rok! Bez informací a znalostí nikdy techniku nevyužijete naplno.

Čím víc nás bude, tím lepší ceny budou!

Věříme, že čím víc lidí se do soutěže zapojí, tím větší bude mít smysl. Proto jsme se rozhodli pro vás připravit i speciální motivaci. Pomozte nám sdílením této soutěže dál, ať se o ní dozví co nejvíc lidí. Protože čím víc lidí se zapojí, o to hodnotnější ceny do soutěže dáme.

Pokud v průběhu soutěže přesáhne objem předplatných 200 000 Kč, získají vítězové iPhone SE s kapacitou 128 GB a iPad Pro 256 GB.

Pokud v průběhu soutěže přesáhne objem předplatných 300 000 Kč, získají výherci iPhone SE 256 GB a iPad Pro 512 GB

A pokud v průběhu soutěže přesáhne objem předplatných 400 000 Kč, upgradujeme iPad Pro na 1 TB verzi!

Jak se do soutěže zapojit?

Je to prosté. Stačí si od 4. do 31. května 2020 objednat a zaplatit nové nebo prodloužit stávající předplatné iPure a použít slevový kód RESTART. Do slosování vás zařadíme automaticky a slosování proběhne on-line 1. 6. 2020. Výherci budou kontaktováni emailem redakcí a ceny budou předány do konce června 2020 osobně či poštou.

Výherci: iPhone SE Miroslav Formánek, 11“ iPad Pro 2020 Milan Maršíček. Gratulujeme

Pokud se rozhodnete soutěž podpořit sdílením na sociálních sítích, prosím použijte hashtag #AppleRestart, ať můžeme vaše příspěvky dál sdílet.

Co je iPure?

iPure je původní český elektronický magazín, který vychází jednou týdně v PDF podobě. Neobsahuje žádné reklamy, spekulace ani neužitečná informace. Publikujeme pouze původní, praktické návody, recenze, analýzy a postupy určené pro uživatele Apple zařízení. Každý týden se můžete těšit na 5 nových článků.

Předplatné STANDARD obsahuje přístup k PDF magazínu včetně kompletního archivu všech předchozích čísel a k webovému archivu článků. Stojí 200 Kč měsíčně.

Předplatné FULL navíc přidává audio verzi magazínu, výuková videa, webináře a možnost pokládat otázky členům redakce. Stojí 400 Kč měsíčně.

Ukázkové číslo magazínu iPure si můžete stáhnout zde:

iPure 63/2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *