iPure hledá stážistu

Redakce magazínu iPure vyhlašuje soutěž, kde nabízí příležitost vyhrát placenou stáž na pozici redaktora v délce 1 roku.

Chceme našim čtenářům přinášet nový a zajímavý obsah, nicméně chceme také zvyšovat kvalitu novinářské práce v oblasti moderních technologií. Jsme si dobře vědomi, že žádný skutečně fundovaný redaktor z nebe nespadne a v širších souvislostech cítíme závazek být i v této oblasti  prospěšní.

Zajímá vás Apple? Víte, kdo byl Steve Jobs, kdo je Tim Cook nebo Jonathan Ive? Umíte zpracovat informace, máte vlastní názor a zvládnete přenést myšlenky do textu? Pak se přihlaste do naší soutěže. Jednomu šťastnému výherci nabídneme příležitost pracovat v magazínu iPure na pozici redaktora, který bude připravovat články z oblasti tématiky produktů a služeb společnosti Apple.

Z filmy Stážista. Zdroj: www.imdb.com
Z filmu Stážista. Zdroj: www.imdb.com

Během stáže se naučíte pracovat v redakci, seznámíte se s pravidly práce s textem a osvojíte si také další dovednosti, zejména pak v oblasti práce s informacemi. Zároveň se stanete součástí projektu, který je na české scéně jedinečný. 

Kdo se může zúčastnit

Do soutěže se mohou zapojit všichni studenti vysokých škol, kteří chtějí získat nejen pravidelný příjem a chtějí se naučit něco nového. Nebojte se, nebudete chodit do kanceláře v přesně stanovenou pracovní dobu, ani nebudete dodržovat předepsaný dress code. Pracovat budete z domova, kavárny nebo místa, které je vám příjemné. Jsme moderní redakce, která používá nástroje umožňující pracovat z různých částí České republiky či celého světa. Nicméně potrpíme si na disciplínu a dodržování dohod a závazků.

Přihláška

Soutěže je možné zúčastnit se přes netradiční přihlášku – je potřeba zaslat vlastní strukturovaný článek na téma Můj život s Applem na e-mail: info@ipure.cz.

Článek musí obsahovat min. 7.777 znaků a nesmí obsahovat více jak 10 % citovaného textu. Součástí přihlášky je i průvodní text k článku s informacemi o uchazeči a uvedením kontaktních údajů.

Přihlášky do soutěže je možné zasílat od 12. dubna do 30. dubna 2019. 

Pravidla soutěže

Soutěž bude obsahovat tři kola. V prvním kole vybereme z přihlášek 5 uchazečů. Následně je pozveme do druhého kola, jehož součástí bude textové zpracování návodu vybrané aplikace. Do třetího kola pak pozveme dva vybrané uchazeče, které se bude skládat z osobního pohovoru.

Texty uchazečů do druhého kola budou zveřejněny v dalších vydáních magazínu iPure, přičemž za ně účastníci obdrží honorář. Žádný z účastníků soutěže nemá nárok na refundaci nákladů.

Hlavní cenou soutěže je roční placená stáž v redakci magazínu iPure, která začne 15. 5. 2019.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *